Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ebben mennyi kalória van?

Ebben mennyi kalória van?

Figyelt kérdés

Mennyi kalória van 1 db

- meggyben?

- cseresznyében?

- eperben?

- áfonyában?

- szederben?


Tudom, hogy kalóriabázison meg lehet nézni, de ott grammban/kilogrammban méri, de én most nem tudom mivel lemérni, és kíváncsi vagyok.



2015. jún. 14. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

számold ki pl 1kg meggy az hány darab es oszt el annyival azt a bizonyos kaloriat

nem vagyok nagy matekos de remelem jot mondtam :D

2015. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Márpedig ha nem méred le, nem tudom, hogy 3g vagy 12g a meggyszemed... Az enyémek 3 grammosak, nagyon picik :) A cseresznye tipikusan jóval nagyobb, egy közönséges, nem igazán nagy szem úgy 10g? Málnából 3 szem szokott 1 dekába esni. A szeder szerintem több. Az eper mérete nagyon változó... Az áfonyát nem tudom, az apró, de szénhidrátos.


De ha pár szem meggyet eszel, az elhanyagolható. Nekem nem, mert kicsi a szénhidrátlimitem, de a kalóriatalma az lenne.

2015. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 nagyon sokat segítettél a megközelítéssel kapcsolatban, köszi! :3 Édes vagy, de honnan tudod, hogy mennyi a szénhidrátlimitem? Mindenesetre nagyon köszönöm!
2015. jún. 14. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!