Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Súlytartó étrendnek megfelel?...

Súlytartó étrendnek megfelel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Reggeli:-teljes kiörlésű kifli

-1 db lapkasajt

-Activia barackos rostos joghurt


Ebéd:-Fűszerezett csirkemell

-Fél adag rizs

-Zöldalma


Uzsonna:-1 szelet görögdinnye


Vacsora:-teljes kiörlésű kifli

-sonkás kockasajt

-zöldalma


Mellette megittam 3liter folyadékot(vizet) .



2015. júl. 8. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
kevés
2015. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tejtermék, gluténtartalmú gabona és gyümölcs.


Ezen lehet hízni is, fogyni is, lehet megbetegedni, ebben semmilyen logika nincs, csak hús nincs benne.


Ez nem jó, max kalóriára nem sok, de ez is relatív, mert aki megbetegszik ezektől a rossz minőségű kajáktól, azt a kevés kalória is hizlalhatja.


Tehát ez még úgy a semmi :)

De az is lehet, hogy ez neked szálkásító mennyiség, az is lehet minőségi és mennyiségi éhezés.

2015. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SugarCat ***** válasza:
Rettenetesen kevés,főleg súlymegtartáshoz,és szerintem a fehérje is nagyon kevés benne.Az Activia gyümölcsjoghurtot szerintem úgy ahogy van felejtsd el,egyszer nézz utána,hogy mi van benne,szerintem egy életre elmegy a kedved tőle utána.Helyette lehetne natúr joghurt,túró vagy bármilyen magasabb fehérjetartalmú tejtermék.A húst is nagyon keveslem,reggelihez/vacsorához mehetne még szerintem jó minőségű csirkemell sonka nyugodtan.
2015. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,megpróbálok változtatni.
2015. júl. 8. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!