Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartó étrendnek ez megfelel?

Súlytartó étrendnek ez megfelel?

Figyelt kérdés

160cm/48kg, 15/L vagyok.

Reggeli:25dkg zsírszegény túró, 30g zabpehely, 10dkg uborka

Tízórai:20dkg narancs

Ebéd:15dkg csirkemell, 15dkg brokkoli, 10 dkg sárgarépa, 10dkg rizs

Uzsonna:1 fehérje szelet(15g fehérje, 20g szénhidrát, 5g zsír)

Vacsorára nem tudom még, hogy mit eszek.Maradt még 12dkg túró, szerintem azt megeszem+eszek hozzá 15dkg szójajoghurtot meg egy paradicsomot.Megyek edzeni is nemsokára, rendszeresen edzek, majdnem minden nap.


2011. nov. 22. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább fogyós étrend mind súlytartó. Én többet eszem, és fogyok.


Te látod magad, a testfelépítésed meg minden, de az adataid alapján szerintem nem kéne fogynod. Úgyhogy ehetnél picit többet.

2011. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

energiaigényedtől függ.

testépítőknek tök jó a túró, meg másoknak is.. de tény hogy a tejtermékeknek nagy inzulin emelő hatása van.

szójával mit kell divatozni? vagy miért eszed? takarmány növény.

2011. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
úgy tudod megtartani a súlyod, ha napi 5x eszel rendesen, de nem zabálod hülyére magad. ha úgy érzed sokat eszel, igyál 1 nagy pohár vizet kaja előtt, előbb teltebbnek érzed magad. csak annyit egyél amennyi jólesik, feleslegesen ne. napi fél óra séta, néha egy kis edzés, és még karban is vagy tartva. hiába eszel keveset, a mozgásra szüksége van a testednek, hogy egészséges legyél
2011. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a szója olajnövény is. de amúgy mindenben benne van, mert olcsó. mondhatni minden sz.rba el lehet adni, kb annyit is ér :D bár tény, h takarmányokba kell, ócsó :D
2011. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
....amúgy ez milyen, h dekára méri mindenki mit eszik? mindig mérlegelitek kaja előtt? nem g.cizésből kérdezem, csak nem értem :D v alapból annyit vesztek? komolyan, sosem nézem mekkora kiszerelést veszek 1-1 kajcsiból (:
2011. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pl. nem mindenkinek van nagy energiafelhasználása, és ha nem akar zsírdisznó lenni sem pedig lefogyni, akkor amíg megtanulja mennyit kell ennie, addig igen, leméri mennyit eszik. mert nem megy karikacsapásra.


szója: azért eszik sokan, mert olcsó (és ugye fehérjedús) takarmánynak nem azért takarmány, mert olcsó, hanem mert haszonállatok szervezete képes megfelelően feldolgozni és negatív hatások nélkül élni rajta, vagy ha ő nekik sem jó, az kit érdekel? viszont egy ember aki alsó hangon is 60+ évre tervez, annak nem biztos hogy megfelelő.

2011. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Túró+szójajoghurt és paradicsom??? Hát nem lenne nyugodt éjszakám az biztos:)))
2011. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!