Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez súlytartó...

Szerintetek ez súlytartó étrendnek megfelel?

Figyelt kérdés

szeretem előre összeállítani a másnapi kajám, mit gondoltok, valamit kéne változtatnom?

reggeli: 3 kétszersült, 250 g joghurt, 2 deci zsírszegény tej

tízórai: 2 szelet zsírszegény sajt, 2 abonett, paprika

ebéd: 2,5 dl leves, 5 dkg natur csirkemell, 400 g csiperke, 2 tojás

uzsonna: 5 dkg natur csirkemell, uborka

vacsora: jégsaláta paprikával, 10 dkg natur csirkemell, 130 g natur joghurt


48 kiló vagyok,164 centi, mindennap bicozom, illetve fizikai munkát végzek:D ja amugy lány vagyok, 16 éves. szerintetek megfelelö ez a kajamennyiség nekem? köszi:)


2011. aug. 6. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet erre válaszolni.

Számold ki a napi kalóriaigényed és ne lépd túl.

Ezt nevezik súlytartó étrendnek.

2011. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapjában véve jó,de inkább ez még fogyis kaja. Délben ehetnél rizset,vagy babot is a csirkemell mellé. Vagy reggel egy jó adag zabpelyhet vagy zabkását. Olykor olykor hozzácsaphatsz tórórudit is vagy amit szeretsz.
2011. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


számoltasd ki

2011. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
"uzsonna: 5 dkg natur csirkemell, uborka ." 19/f vagyok 90 kiló de én ennyi kajáért feleslegesnek érzem kinyitni a hűtőt :D 48 kilósan nem kéne hogy ilyen szinten szigorú legyél magaddal, bár nekem végülis teljesen mind1 :) Viszont ha jól tudom egy bizonyos kajálás után kezd a szervezet jóllakottság érzést termelni...
2011. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!