Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartó étrendnek ez megfelel?

Súlytartó étrendnek ez megfelel?

Figyelt kérdés

159cm/46kg vagyok.

Reggelire ettem 20dkg zsírszegény túrót, 4 tojásfehérjét+1 almát.

Tízóraira ettem két puffasztott rizsszeletet.

Ebédre ettem 17dkg csirkemellet, 10dkg rizst, 20dkg brokkolit, meg 10dkg répát.

Uzsonnára ettem egy fehérjeszeletet(140kcal).

Vacsorára vagy 10dkg zsírszegény mozzarellát eszek zöldségekkel vagy 15-20dkg túrót almával vagy körtével.Ja meg járok konditerembe heti 5x, de ma sajnos nem tudtam elmenni, mert fáj a hasam, meg szarul vagyok.Holnap már biztos, hogy jobban leszek, de szerintem már estére is, és akkor majd itthon kardiózok egy órát, mert már a terembe nem tudok lemenni..Majd szombaton bebótolom a mait.


2011. okt. 17. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt majd kitapasztalod, körülbelül jónak tünik, minőségre nagyon jó.Szénhidrát lehetne esetleg több étkezésben is, de amikor egy étrend jobb mint az enyém ott már félve osztok tanácsokat :)
2011. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így is sovány lehetsz, 3-4kg-ot fel kéne szedned.

Szerintem kicsit sok a fehérjéd, lehetne egy pici több szénhidrát(pl reggelire), meg ehetnél még egy adag gyümölcsöt napközben.

2011. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LadyLee ***** válasza:
Egy kicsit többet kellene enned, mert túl alacson a BMI-d. Előfordulhat, hogy pont azért vagy szarul. Egy kis szénhidrátot nyugodtan tehetsz az étrendedbe, különösen, mivel sportolsz. És egy kis zsír sem árthat, mert bizonyos vitaminok nem tudnak nélküle felszívódni. Nem súlytartásra van szükséges, hanem 2-3 kiló felszedésére.
2011. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia


ez egy kicsit kevéske szerintem

reggelid az jó szerintem, de nyugodtan egyél tojássárgát is, meg töltsd bele egy kiflibe vagy zsömlébe (tk) a túrót és hozzá egyél zöldséget vagy karikázd bele az almát

tízóraira a 2 pufirizshez egyél joghurtot

ebéded az nagyon jó szerintem bár szerintem mehetne egy kicsit több rizs

uzsira ehetzs gyümit még

vacsit szintén nagyon jól néz ki

ne fogyózz nem kell

2011. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"ebéded az nagyon jó szerintem bár szerintem mehetne egy kicsit több rizs "


100g rizs az elég sok,pláne 17dkg csirkével meg egy csomó zöldséggel.

2011. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!