Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnám megtartani a...

Hogyan tudnám megtartani a súlyomat?

Figyelt kérdés
Március óta fogyózok, azelőtt nem nagyon figyeltem arra hogy mit eszek legalább napi 2500-3000 kalóriát megettem és nem mozogtam semmit 168cm és 64 kiló voltam , mostanra sikerült lefogynom 44 kilóra ( ez volt az álomsúlyom ) napi 800 kalóriával és 2-4 óra mozgással , mennyit ehetek hogyha napi 1 óra mozgás megmarad?

2015. júl. 10. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik te átestél a ló túloldalára. Ez a súly már iszonyatosan kevés a magasságodhoz, vigyázz a végén anorexiás leszel!!

A leírt adatok alapján tuti, hogy csont és bőr vagy! 168 centihez 44 kg??!! Normális vagy??

Neked minimum 50 kg-nak kéne lenned! Felfogod egyáltalán, hogy mit csináltál?

Napi 800 kalória?? Egészségtelen!! Napi min 1000-1200-at kéne enned!


Jobb lenne ha híznál legalább 6 kg, hogy legalább a testedet megnyugtasd!

És milyen fogyókúra az, ami 3 hónap alatt 20 kg-tól megszabadít?? Az egyenlő a komplalással édes kis szívem!


És amint visszatérsz a normális életvitelhez visszafogod hízni, lehet, hogy még többet is, mivel rossz módszert választottál a fogyáshoz! Gratulálok, ügyes vagy!

2015. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen alultáplált szeretnél maradni miközben felezed vagy negyedeled a mozgást, akkor ideje áttérned a fotoszintetizálásra.


A legjobb az lenne, ha követnéd az első tanácsát, s visszahíznál 10kilót, majd egészségesen étkeznél és mozognál utána.

2015. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem MÁRCIUS óta nem 3 hónap telt el :D nekem tetszik a mostani alakom és nem szeretnék változtatni rajta , anorexiás sem vagyok mert elégedett vagyok magammal és nem szeretnék tovább fogyni , léci csak az írjon ide aki hasznos választ képes adni
2015. júl. 10. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Tennél fel fotót kérlek hogy lássuk hogyan oszlik el a súlyod?
2015. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de nem írtad, hogy pl. március hányadikától fogyózol! Mert ha pl. márc 18-től (ez is márciustól van), akkor éppen hogy átlépted még csak két héttel a 3 hónapot! De mindegy! Akkor is egészségtelen módon fogytál le 20 kg, rövid idő alatt!


Egyébként meg a BMI testömegindexed kb 15,6 azt írja, hogy sovány vagy!!!

De ha az egészségedre megy a mértéktelen és egészségtelen fogyásod, akkor légyszi, ne sírjál!!!


Miért nem tudod megfogadni a normális emberek tanácsát, hogy hízzál már, mert egészségtelen, amit csinálsz és magasságodhoz meg baromi kevés ez a súly.

Hány éves vagy, hogy ezt épp ésszel nem éred fel? Szüleid mit szóltak mindehhez?


Légyszi, írd már le, hogy miket mozogtál, milyen gyakorlatokat, mert erre kíváncsi vagyok, de tényleg!


Egyébként keress fel egy dietetikust, vagy egy szakembert, aki képes egy normális étrendet összeállítani neked, amivel meg tudod tartani a súlyodat! Ők legalább szakember módjára egészséges étrendet fognak neked adni, ami jót fog neked tenni!

2015. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!