Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtartani a...

Hogyan tudnám megtartani a súlyomat?

Figyelt kérdés
Koplalással leadtam 10kg-ot másfél hónap alatt. Ezt a súlyt hogyan tarthatnám meg? Nem szeretném, hogy visszajöjjön! :( És tudom, hogy nagy hülyeséget csináltam, sose fogok ilyet többet! Mit egyek, mennyit és mit sportoljak? Minden tanácsot szívesen fogadok! :)
2013. aug. 26. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy nem vagyok nagyon képben koplalás terén, mert én olyat nem csináltam, csak a párom (6-7 hét alatt -15 kiló), ő nemes egyszerűséggel megint evett, ahogy előtte s ha elkezdett többet mutatni a mérleg, pár napig szolidabban evett és annyi. Arra rájött, hogy egy alacsony szintet képtelen tartani (mert nincs ereje a súlytartó evés mellett), de be tudott állni egy kellemes szintre (ahol karcsú, de a hasa picit domborodik, ami elég természetes, ha engem kérdezel). De ehhez az kell, hogy valaki úgy működjön, ahogy a kalóriaszámláló diéta elképzeli: kevesebbet viszel be, azonnal fogysz. Bár azóta átállt stagnálásra, de visszafognia nem kell magát. A koplalást is azért csinálta, hogy egypár hét alatt letudja a kövérséget, s utána boldogan ehessen, ahogy akar. Nem javaslom senkinek, személy szerint nem is értem, hogyan sikerült neki, de az történt. S a fiatal szervezet sokat kibír. Többnyire.

Viszont nem mindenki működik úgy, mint ő. Én nagyon óvatosan kezdenék többet enni s igencsak megnézném, mit, főleg a szénhidrátbevitelemre figyelnék. A szükséges tápanyagokat azonnal bevinném (fehérje, rost, nyomelemek, vitaminok, ésatöbbi), a kalóriában lenne csak hiány eleinte. Aztán reménykednék, hogy nem hízom vissza, nem hiszem, hogy meg lehetne mondani, konkrétan mi történik, a test komplex dolog...

Természetesen mozognék is. Az nem annyira mérvadó, hogy mit, én különböző izomcsoportokra szeretek edzeni, plusz túrázni, biciklizni.

2013. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél sok zöldséglevest jó bő lével.
2013. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: Az arra jó, hogy roppant keveset egyen az ember és tele legyen a gyomra... Fehérjét is kell enni mellé, többek között. A sok zöldség persze remek ötlet, néha elfeledkezem róla, hogy van, akinek nem evidens a jelentős zöldségfogyasztás.
2013. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szálkásitó étrend és kocogás, heti 4x 50 perc
2013. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!