Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtartani a...

Hogyan tudnám megtartani a súlyomat?

Figyelt kérdés

1 hónapig 650 kalóriát vittem be és fogytam 5 kilót, persze mozogtam is, viszont éheztettem magam. Így visszagondolva lehet, hogy nem ilyen drasztikusan kellett volna fogynom, de végül a változás látszik. Mielőtt valaki leírja: Igen, tudom, hogy először izmot vesztettem. És a kevés kalóriabevitellel a szervezetem elraktározza azt, amit beviszek most, hogy abbahagytam a fogyókúrát. 60-ról 55 kg-ra fogytam le. Mit javasoltok, hogy tudnám megtartani a súlyomat? Mert most így pont jó az alakom és nem szeretném visszahízni... Hogy kellene növelnem a napi kalóriabevitelt, mert gondoltam arra is, hogy hetente emelem 100-zal, míg 1200 nem lesz, hogy ne raktározza el a szervezetem túlságosan azokat, amiket most beviszek, de kíváncsi lennék a véleményetekre, hogyan csináljam.

(Nagyon megkérnék mindenkit, hogy ne írjon olyat, hogy "ez hülyeség", "a fogyást csak diéta és torna eredményével lehet elérni", stb... Azt szeretném, ha a kérdésemre válaszolnátok. Köszönöm!)


2013. aug. 13. 16:53
 1/4 anonim válasza:

egyél napi 1,5 gramm fehérje/testsúly,2,5-3/testsúly gramm lassú szénhidrátot,és 1 gram/testsúly zsirt


pár hét alatt látod hogy hiztál e vagy fogytál ha hizol akkor csökkentsd a szénhidrátot,ha fogysz emeld!

2013. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg úgy jó lenne, hogy hetente emelem 100-zal, közben heti 1000-1100 kalóriát elégetek? Mert így grammra nem tudom mi is mennyi és hogy hogy egyek így pontosan...
2013. aug. 13. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyél húst és zöldségeket töltelék kaják helyet.


Zöldségben lévő szénhidráttól (rost) nem fogsz hízni, töltelék kajákkal bevinni szénhidrátot (kenyér, rizs stb.) pedig értelmetlen.

2013. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is tavaly, nem ügyeltem arra hogy ne egyek sokkal többet, kivétel ünnepekkor, hogy ne sütizzem magam dugig :) Később egy kiló jött vissza amit hónapokig tartottam, és pár hete határoztam el hogy ismét fogyok néhány kilót, azóta lement már majdnem két kiló. És persze mindig tornáztam közben, heti 5-6-szor. Üdv, 160cm/54kg
2013. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!