Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy lehet hogy kilóban nem...

Hogy lehet hogy kilóban nem híztam, mégis ducibbnak látszom?

Figyelt kérdés
Kb fel eve abbahagytam a diétát. Elotte napi 1500kaloriat ettem max, de volt, hogy annál is kevesebbet. Igy összeségében 13kg-ot fogytam. 59-60ról indultam a 166 cm-hez, es a vegen mar 47kg voltam. Nagyon vékony volt a Karom es a combom is, de szálkás, mert sokat edzettem. Aztán meguntam ezt az egészet es rájöttem, hogy nem érdekel hány kiló vagyok, mert utálom mar az egészséges étkezést. Egyaltalan nem ettem lisztet es cukrot, szoval ki is voltam éhezve ezekre. Azota kb mindent megeszek, a legzsírosabb szalonnátol a Milka csokiig, csak figyelek azért, hogy ne legyen túl nagy a mennyiség, de azert bőven túl vagyok az 1500kcal-on. Es fel év alatt mindössze 2kg jott fel. 49 vagyok most, nem is ertem hogyan. Viszont látványban többnek tűnik, husisabbak lettek a combjaim, egy kis narancsborom is lett, de meg mindig izmos vagyok, mert edzek meg csak mar sokkal kevesebbet es ritkábban. Hogy lehet hogy kg-ban nem lettem tobb?

2015. júl. 12. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert edzel, és a zsír látványosabb mennyiségű mint az izom.

Én a te helyedben örülnék hogy csak 2 kiló szaladt fel fél év alatt, valószínűleg nekem még 1 hét se kéne és felugrana rám 2 kg.

2015. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szarul eszel (ugye gyakorlatilag erről írtál?) nem edzel, romlik a testkompozíciód.


Ha nő rajtad a zsír mennyisége, csökken az izom akkor a súlyod stagnálhat.. De lehet a testedben kötött víz is, mint betegség-tünet, attól is puffadtnak látszol, tömegre nem feltétlen jelent sokat.

2015. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát örülök amugy, mert tenyleg sok egészségtelen dolgot eszek mostanában es ahhoz képest ez nagyon jo arany. Mondjuk ne azt gondoljatok, h szar kaját eszem. Rengeteg zöldség, gyümölcs, feher hús van a menümben, csak növeltem az adagokat, meg eszek melle nem túl alakbarat dolgokat, ha megkívánom.

Azt nem tudom, hogy víz e vagy sem, de lehet végülis, mert múltkor elkaptam egy olyan vírust h két napig se inni, se enni nem tudtam mert minden kiment belőlem, es kb 1 mérettel vékonyabbak tűntem, bár kilóban akkor se valtozott semmi. De akkor is kellett h jöjjön ram zsír, mert amugy tenyleg vagy 5 kilóval többnek nézek ki, mint nyáron.


Csak akkor azt nem ertem, hogy lehet h csak ennyi latszik, mikor regen pont azert voltam 60kg, mert kb bármit megettem híztam. Olyan mintha ez megváltozott volna, létezik h az anyagcserét gyorsult fel vagy valami?

2015. júl. 12. 17:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagyis mint télen
2015. júl. 12. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!