Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon szigorúan számolom a...

Nagyon szigorúan számolom a kalóriákat, szerintetek mekkora szükségem van rá? ( Többi lent )

Figyelt kérdés
10 éve kézilabdázok, crossfitre és futni járok de ennek ellenére nagyon szigorú vagyok magammal főleg a kalóriákkal, van egy keretem amit nem szeretek átlépni sőt nem is szoktam de mostanra már elegem lett belőle. 176 cm vagyok és 61 kiló. Elméletileg 2548.34 kcal-t kellene megennem, ahhoz hogy fogyjak 2298.34 kcal-t na most én nekem a maximális keretem az az 1400, nagyon ritka ha elérem az 1400-at általában 1140 körül van az egész napi. Az étkezésekre is elég nagy hangsúlyt fektetek már 3 éve nem eszek semmilyen káros szennyet csak egészséges ételeket. Szeretnék erről a beteges rögződésről leállni de nagyon félek az elhízástól, mit javasoltok mit csináljak ? ( A válaszokat előre is köszönöm! )
2015. aug. 22. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb ennyi idő alatt már megtanultad hogy kb mekkora mennyiségű ételben kb mennyi a kcal.

Ha nem méred csak szemre, és egyenlőre csak fejben saccolod a kalóriákat akkor nem lehet gond.

Ha látod hogy felszaladt 1 kiló mert jobban feszül a nadrágod akkor jöhet a kalória számlálás írásban is.

2015. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert ha 2298-cal fogynál és te csak 1140-et eszel, akkor már el kellett volna fogynod :)

Na ennyit ér a kalóriaszámlálás :)

Nyugodtan egyél, nem kell számlálni. Nagyon vékony vagy így is és ráadásul sokat mozogsz.

Ahogy írták előttem. Ha egy-két kiló felmegy, akkor azt úgyis érezni fogod és az még nem a világ vége, akkor visszafogod magad, hogy ne hízz tovább.

Én is pont 176 cm vagyok. 60-62 kg-san nagyon sokat piszkáltak, hogy hízzak, mert sovány vagyok. Most 64 vagyok. Így is még teljesen vékony vagyok.

2015. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10 éve sportolsz és a 176 cmhez csak 61 kg vagy, akkor koplalsz, méghozzá elég masszívan...
2015. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Keresd fel Ladó-Burista Rékát, első körben nézegesd meg a honlapját, cikkeit, ask.fm-jét. Biztos találsz segítséget.


Egyébként szerintem ilyen paraméterek mellé, ennyi edzéssel sokkal többet kellene enned, az 1400 nagyon kevés, jól látod..

2015. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!