Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen, viszonylag kevés...

Milyen, viszonylag kevés kalóriát tartalmazó, de laktató ételt ajánlotok? Az egyes zöldségek és gyümölcsök alapok.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a rántotta, esetleg egyes zöldségételek, de csak igen enyhe éhség esetén (a paradicsom és a sült káposzta elég jó nekem, a káposztához elég kevés zsiradék elég, ezek mondjuk össze is illenek, de sok zöldségételre egy kis őrölt lenmagot is szoktam tenni, bámulatosan sokat emel rajta, ami a laktatást, rendes étel felé elmozdítást illeti. a szójaszószos nyers zöldségeimen is van, ahogy dió is :)). Nagyon emberfüggő, kit mi laktat... A sok zöldség, rost, fehérje jó irány lehet.

Van, akit kizárólag nagyon sok kalória laktat, pl. fél kiló felturbózott, nem lightos zabkásától is csak éhesebbek lesznek, na nekik ilyen étel nincs.

2016. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En pediglen a zabkasatol jol tudok lakni. 30 g 2 dl vizzel 1 tojas es 2 ek zsirszegeny turo. Elvagyok vele sokaig. Abonett verziotol mar a befejezes utan ehes vagyok :D
2016. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jár a marslakó: 👾 :3

Viszonylag könnyen jól lakom, de van amikor rámjön a nagy éhség és nem tudom mit fogyaszthatok hogy még a kitűzött napi mennyiséget sem lépjem át (1500 kcal +-)

2016. ápr. 25. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Én amikor már nem birom a sok sok salatatol mar rosszul vqgyok ugy szédülök az éhségtöl,akkor kukit szoktam enni szénhidrátként.
2016. ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kálmán Ferencné válasza:
39%
Burgonyás ételek. Nagyon változatos, finomak, laktatóak. Interneten rá tudsz keresni. Tegnap előtt slambuc, tegnap: krumpli puliszka paradicsom mártással, nasi: házilag készített chips. Ma krumpli gombóc tejfölös-paprikás mártással.Mi lesz a nasi? Majd meglátom.
2016. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is a tojás az egyik kedvencem ebből a szempontból. A másik a kolbász, ami nem kifejezetten alacsony kcal-ú étel, de nagyon megéri, mert abból elég egy kis darabot ennem, mellé mondjuk egy répát, sokáig tart a hatásuk, sokáig van energiám tőlük, sokára éhezem meg legközelebb. Szóval az össz kcal mennyisége végeredményben kevesebb lesz.
2016. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sziegl Zsolt válasza:
41%
Pirított lepkemáj.
2016. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Ne f*ssatok ennyire a kalóriától. A kalóriamennyiség önmagában nagyon megtévesztő érték. Olyan alapanyagokból állítsátok össze, melyek kevésbé hízlalnak. Például egy csík szalonnát, kolbászt,vagy akár az oldalast bele se kell számolni. A zsírfogyasztás nem produkál zsírpárnára hízást, ez egy baromsőg. ha valaki teszem azt napi 2500 kcal átlagos felfogás szerinti kajától hízik, az a 3000 kcal értékű nemsovány hús, zöldség, kevés gyümölcs, szinte nulla keményítő (no kukorica, rizs, krumpli, gabonák, zab) összetételűtől fogyni fog. Ha pedig stagnál, akkor kilőheti az összes tejterméket, tökmindegy sovány volt-e vagy sem amit evett. A tejben egyedül a zsírtartalma, ami nem gázos, míg a laktózzal, kazeinnel, IGF-el gyakran vannak gondok. S ami a legfontosabb, lehetőleg az összes nem természetes összetevős dolgot kilőni. Ha nem találsz tiszta párizsit (néhány különleges hentesüzlet) akkor nem eszed. Ha nem találsz házi kolbászt a piacon, akkor nem veszel a boltban és kész. Bármi összezavarhatja az anyagcserét. Ha bajos az emésztésed, akkor pedig előfordulhat, hogy elégtelen az enzimtermelés, ott pedig mikroelem/vitamin kutatást kell végezni. De nem számolunk kalóriát! Zsír marad, nem kell több, csak maradjon, s lehetőleg állati is. CH meg repül az ipari forradalom előtti középkori szintre! Ha egy icipicit gondolkodna bárki is, rájönne, hogy a mai ajánlások egész egyszerűen se nem logikusak, de anatómiailag nem is illeszkednek!
2016. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!