Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Laktató, de kevés kalóriát...

Laktató, de kevés kalóriát tartalmazó étel?

Figyelt kérdés
Tudtok valami nagyon laktató egészséges kaját?
2016. ápr. 19. 17:26
 1/6 anonim válasza:
100%

Óóóó zabpehely!! Mármint zabkásaként elkészítve:)

50g-ból ha csinálsz zabkását, raksz hozzá pici fahéjat, édesítőt, gyümit sokáig jól leszel lakva. Nekem legalább is bevált

2016. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Emberfüggő, nekem pl. nincs ilyen. Kizárólag a viszonylag sok kalória laktat s ezzel a párom is így van.


De azért a fehérje+zsír+zöldség kombó ígéretes lehet :) Pl. rántotta zöldséggel.

Engem messze az laktat a legjobban, persze abból is mennyiség kell, de kevesebb, mint másból.

Van, akit laktat a sok rost, de akár a gyümölcs is. Vagy a nagy térfogat. Rám ezek nem érvényesek, de a hedonizmusom miatt jobb, ha nagyobb a térfogat, s nem pár falat után kell abbahagynom az evést, az azért hiányérzetet okoz.

Ki kell tapasztalni, neked mi válik be, s persze mindenkinek más az egészséges is...

2016. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most ettem 2 nagy tojásból, fél hagymából rántottát, tetejére szórva pirospaprikát, 1 nagy bögre zöld teával. Tele vagyok.
2016. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
tojás, sovány túró, zabpehely, gomba, brokkoli
2016. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most ettem 2 nagy tojásból, fél hagymából rántottát, tetejére szórva pirospaprikát, 1 nagy bögre zöld teával. Tele vagyok.
2016. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a tojás a tuti, bár 5 nagy azért elég kevés ebédre, hiába nincs éhségérzetem soha... De nekem kevés étkezésem van, pont amiatt, mert kicsivel nem lakom jól.


De ha kevés kalóriában és fehérjedúsan akarok enni valamit, akkor elhúzom az arányt a fehérjék felé. Úgyis szokott lenni kimaradt tojásfehérjém. Ahhoz képest, hogy mennyire semmi a sült tojásfehérje, meglepően finom, nem zsírtalan (pedig alig vesz fel zsírt) és valamelyest laktató. Most este nyers zöldséggel ettem, ami picit segített az alapból csekély térfogaton. Utána tea, valamit azért ér az is. Bár én eleve egész jóllakott voltam, csak fehérjére volt szükségem. S ha nem eszem, akkor éjfélkor éhezem meg, ami nagy baj. Fontos az időzítés is :)

2016. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!