Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan laktató...

Tudnátok mondani olyan laktató, édes ízű reggeliket, amiket fogyókúra alatt lehet enni?

Figyelt kérdés
Köszi előre is :)
2015. szept. 1. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Rántotta, omlett sonkával és sajttal...vagy egy különleges (testsúly barát) recept; [link]

Én két tojásból szoktam enni, utána pedig teljes kiőrlésű kenyeret pici vajjal megkenve.

Joghurt, gyümölcsökkel, mazsolával, akár zabpehellyel és kevés mézzel. Pohárban szoktam enni, nagyon finom.

Zabkása (gyümölccsel, fahéjjal stb) hihetetlen mennyiségű recept van róla a neten.

Szendvics és körözött, túró fűszerekkel.

Turmix, cerbona müzlivel és pirítóssal.

Most ennyi jutott eszembe, de a neten tényleg sok minden van.

2015. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is nagyon édesszájú vagyok itt a három kedvencem :)


Fagyasztott gyümölcs ( 250g ) lábosban levesessé főzve ha savanyú a gyümölcs pl meggy akkor egy kiskanál barnacukorral ez összekeverve egy 150grammos natúr joghurttal nagyon finom és kiadós


Light túró 180g összekeverve citromlével és folyékony édesítővel


Banános palacsinta : 2 tojás 1 banán és egy mokkáskanálnyi fahéj palacsintának kisütve

2015. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!