Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki aki régóta benne van...

Valaki aki régóta benne van az életmód váltásban tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves lány vagyok és fogyni szeretnék. Sokmindent megtanultam már, az alapokat, mi hogy működik de nagyon amatőr módón ment eddig az egész. Arra gondoltam követnék egy szigorúbb diétát a hatásosabb eredmény reményében. A helyzet viszont annyi hogy az étrendet nem tudom össze rakni, hiszen hozzá értő nem látja így nem tudom jó e. Valamint az edzéseim is elég amatőrök így szeretnék jobbra váltani. Valaki tudna nekem segíteni? Van akivel megbeszélhetném? Köszönöm és csak olyanok írjanak akik szívesen beszélgetnek és osztják meg velem tanácsaikat!

2016. máj. 17. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt években 2 drasztikus életmódváltásom volt és egy ideje edzek is, de lehet, hogy te egészen más irányba akarsz elindulni... Arról is tudhatok ezt-azt, érdeklődő vagyok és sokat kutakodtam mindenfelé, csak a saját tapasztalataim szénhidrátszegény s jobbára vega étrendekkel vannak.

Ha gondolod, írj, segítőkészségben nálam nincs hiány, de röviden nem tudok írni a témában, hacsak nincs nagyon konkrét kérdésed.

2016. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vannak fent mintaétrendek, elég beírnod, hogy 1800 kcal mintaétrend, vagy 1600 kcal

és válogathatsz

2016. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!