Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmód váltásban tudnátok...

Életmód váltásban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi mit és hogyan kéne tennem, hogy a súlyfelesleg leperegjen rólam. Nem szeretnék emiatt komolyabb betegségeket kapni.
2012. jan. 15. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:

-kevesebbet kell enned

-egészségesnek nevezhető ételekből (ez nem olyan egyszerű, de lehet alapelveket követni mint a cukros-fehérlisztes ételek mellőzése, édesítőszerek és fölösleges adalékok kerülése)

-sokat edzel.

2012. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket én is tudtam, ezek részletesebb magyarázatára gondoltam. :D
2012. jan. 15. 09:57
 3/7 anonim ***** válasza:

ebben ez nagy segítségedre lehet.

[link]

2012. jan. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Személy szerint én ezeket az ételeket hagytam el és napi 1 órát kocogtam 8km/h-án futópadon és 2 hónap alatt 14 kg ment le. Szóval nem ettem semmi olyat amiben fehér liszt van (kenyér származékokat sem!),cukor, borsó, kukorica, krumpli, rizs, vörös hús. A lisztet zabkorpával helyettesítettem, a csirkemellet pl csalamádéva ettem vagy savanyú ubival és próbáltam mindenből zsírcsökkentett terméket venni. Ez nekem nagyon hatékonyan bevált, ajánlom!
2012. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak nagyon köszönöm, hogy ezt leírta!

Kb. 1 hónapja, hogy rátértem az ilyesfajta étkezésre, a mozgást sajnos nem tudtam még megoldani, de rajta vagyok azon is ezerrel! Vacsorát általában kihagyom, zabkorpával elkészített ételeket fogyasztok csak és kevesebbet is. Sikerült így 5-6 kg-t leadni ennyi idő alatt. (Semmit nem mozgok szinte mellé.)

Továbbra is folytatom ezt, illetve a mozgást is be erőszakolom valahova.

Köszönöm még egyszer! :-)

2012. febr. 27. 08:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a cukrot is édesítőszerrel helyettesítem és a nasit is 99,99%-osan megvontam. Ez azt jelenti hogy egész hónapban 1 kis csokit ettem, semmi más ilyen jellegűt. Úgy tudom ennyi azért kell az egészséghez.
2012. febr. 27. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!