Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Akadt egy kis problémám az...

Akadt egy kis problémám az étkezéssel, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Leírom példának 2 napi étkezésem, az a gondom, hogy nagyon éhes vagyok szinte egész nap ,sokkal többet -kalóriában- viszont nem szeretnék enni, mert nagy súlyfeleslegtől kell megszabadulnom (30kg). Kiegészítésnek ördögnyelv kapszulát használok, ami teltség érzetet okoz, de még emellett is érzem az éhséget. Kibírom, nem arról van szó, csak nem szeretném azért sanyargatva eltölteni az elkövetkezendő min 1 évet.


Mozgásnak egyelőre, csak a munkahelyre gyaloglást választottam, mert nagyon megerőltető még akár a hasprés is. (napi összesen 1 óra) Ezt addig gondoltam amíg legalább 10 kg-tól megszabadulok, hogy könnyebben menjen a mozgás.


Szóval az étkezéseim:


R: egy szelet paprikás puffasztott rizs, 1 szelet délhús csemege karaj

T: 1db banán

E: Egészségkonyháról rendelek 50g szénhidrát alatti ebédet. Ezen a napon ez tk bundás csirkemell 15 dkg, joghurtos salátával (20dkg)

U: 80g gránátalma

V: 1 egész tojásból és 2 fehérjéből rántotta, 300g uborkával.


Másnap:

R: 1db paprikás puffasztott rizs, 40g pulykamell sonka

T: 50g gránátalma

E: 300g Bakonyi csirkemell,árpagyöngy(50g ch)

V: 2db főtt tojás 180g uborka


Köszönöm a segítséget!



2016. nov. 5. 22:40
 1/7 anonim válasza:

Szerintem nem eszel sokat, de nem is kevés. Lehet hogy az ételekkel van bajod .. az interneten nézz mintaetrendeket.

A gyaloglás jo kezdesnek. Javaslom, hogy utána kezdj el biciklizni ha látod, hogy jön az eredmény.

(Haspressel nem lehet fogyni csak a hasizom nő, a zsír nem megy le tőle)

2016. nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ja es: etrendkiegeszitoket ne próbálj mert azzal nem lehet fogyni

Akarat kell

Ennyi az egész

2016. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, ha éhezel, iszonyú keveset eszel. Nem számoltam ki, de ez már könnyen lehet koplalás. Ne akarj túl gyorsan fogyni, vagy ha mégis, akkor ne panaszkodj. Vagy mozogj sokkal többet, az jobb ötlet, mint koplalni.


A jóllakottabb koplalásra még van ötletem, kevesebb ch. Nem mindenkinek jön be, persze.

2016. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úristen... Én ennyi energiával összeesnék nap végére (bár én járok edzeni). Egyél rendesen, ez nagyon kevés.
2016. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad éhesnek lenned, ez így egyenes út a jojóhoz. Ha 30kg felesleg van rajtad, akkor ez az ételmennyiség biztos kevés.
2016. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kevesebb ch foleg magas glikemias indexu kene mert attol csak meg ehesebb leszel. Banan es pufasztott rizs helyett tegyel mast pl sajt salatak es mehet magasabb kaloria is csak ne ch legyen. En pl akkor fogytam legtobbet amikor semmi cht nem vittem be (es mellette edzettem) es igen ki lehet birni es ehes se voltam... Napi 2500kcal felett ettem es 70kg voltam 19f
2017. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg egy éve fogyózol már? Ó, épp holnap lesz kerek egy éve, hogy írtál. :) Mi újság azóta?
2017. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!