Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel elégettem 100 kalóriát?

Ezzel elégettem 100 kalóriát?

Figyelt kérdés

100 "jumping Jack" (amikor alaphelyzetből ugrok terpeszbe és emelem a karjaimat)

100 hasprés (derékszögben felemelt lábakkal)

50 guggolás

20 fekvőtámasz



2016. dec. 16. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani, mert nem ismerjük az adataidat. Vegyél egy pulzusmérőt, az nagyjából megbecsüli, mennyi kalóriát használtál el. Persze az értékből ki kell vonni azt, amit egyébként is elhasználnál.
2016. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem te már akkora kalóriadeficitben vagy, hogy az agyad se működik. Szerinted ki a rák tudja ezt megmondani?
2016. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

168 cm, 46 kg, lány, ha ezekre az adatokra gondoltál

Nem, nem vagyok anorexiás

Nem fogyózok

Tartani akarom ezt a súlyt és ma kicsit többet nasiztam, ennyi

2016. dec. 16. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Én meg nem vagyok számítógép. Vannak kalkulátorok a neten, keresgélj! Úgy saccolom, kb. fél óra gyaloglás, vagy negyed óra futás alatt ledolgozod a 100 kalóriát. De szerintem kissé beteges, hogy 100 kalóriából problémát csinálsz. Tudod, 100 kcal plusz mennyi súlygyarapodást okoz? Kb. 15 grammot.
2016. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tessék, jó matekozást:


[link]


[link]


[link]

2016. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Körülbelül 10 kg-mal vagy kevesebb a magasságodhoz egészségesnek számító súlyhoz képest, 100 kalórián agyalsz, elárulom kicsim, ezt hívják anorexiának. Fordulj pszichológushoz. A kérdésre válaszolva, szerintem ez a te adataiddal max 50 kcal volt.
2016. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én pedig elárulom, hogy az anorexiások nincsenek megelégedve azzal, ahogyan kinéznek, kövérnek látják magukat és fogyni akarnak

Az én célom a súlytartás lenne, ha már egyszer lefogytam

Voltam 10 kg-már több, és minden voltam akkor csak vékony nem, ennyit arról, hogy 56 kg körül kéne lennem

2016. dec. 17. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!