Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek elégettem annyi...

Szerintetek elégettem annyi kalóriát amennyit ma ettem? Ma megettem 2 tányér nudlit szamócalekvárral és egy melegszendvicset amiben vajon és csirkemellsonkán más nem volt.

Figyelt kérdés
Este elmentem futni de kb csak 25 percet futhattam de utána sétáltam még 25 percet. Azután 15-20 percet tornáztam és 10 percet súlyzóztam ( 1-2 kilós súlyzókkal)
2011. aug. 22. 23:43
 1/5 A kérdező kommentje:
ja igen... lény vagyok 165 cm és 52-55 kg
2011. aug. 22. 23:53
 2/5 A kérdező kommentje:
vagyis lány :D
2011. aug. 22. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
ez úgy lehetett összesen 800 kcal? Tekintve, hogy az életbenmaradáshoz is legalább 1200 kcal-ra van szükséged, a súlytartáshoz pedig min. 1800-ra, van még kérdés?
2011. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor hadd írjam le, tulajdonképpen mit ettél ma: szénhidrát, cukor, szénhidrát, az a kis sonka nagyjából semmi. Semmi zöldség, a lekvárból nem ettél gyümölcsből se túl sokat.

Fél óra futással meg nem váltod meg a világot, súlyzókból 10 perc kb semmi.

2011. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez kevés (most nem megyek bele hogy minőségileg jó e vagy nem, mert úgyse lehet mindennap csirke+rizs) de kcal 1000 körül járhatsz
2011. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!