Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem viszek be túl sok kalóriát...

Nem viszek be túl sok kalóriát? Melyik a legjobb edzés számomra? 54 kg/nő

Figyelt kérdés

1000 körüli kcallal mindig éhes voltam, viszont nem tűnt fel, mert hétközben szaladgáltam ide-oda, csak azt vettem észre, hogy hétvégén sokkal tönbbet eszek.

Gondolkozom 1500-1300 kcalos étrenden is. 161-2-3 cm vagyok (mindenhol másrt mérnek).

Minden nap mozgok valamit.

Eddig heti 3x a teremben szerencsétlenkedtem 4 kg-s súlyzkkal 5x12-es ismétlés számmal például karra, lábra is, de ott nyilván kicsit több, 10 kg-val (géppel).

A többi nap itthon ugráltam 20-30 percig, vagy futottam 30 percet.

Ezzel az aktivitással nem tudom, mennyi a kalóriaszükségletem, amivel fogyhatnék/zsírt égethetnék, mivel ugye a "koplalós" étrenddel nagyon beállt a fogyásom. Amit hétközben leadtam, hétvégére visszajött.

Tanácsokat szeretnék kérni, hogy melyik a legmegfelelőbb edzésterv karcsúsítás szempontjából, illetve mennyi kcal bevitelt javasolt heti 0,7-1 kg leadásához?



2017. febr. 18. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

1 kilót fogyni hetente ilyen csepp súllyal? Felejtsd el.

Amúgy hány centi vagy, hogy fogynod kell?


Nos, senki meg nem mondja, hogy mennyi a kalóriaigényed, ezt magadnak kell kitapasztalnod. Az 1300-1500 nem hangzik rosszul kiindulásnak. Az aktivitásod nem olyan nagy, hogy normál anyagcserével reális legyen egy tempós fogyás, de mivel felesleged, ha van is, igen kevés lehet, nem tarthat sokáig lefogynod lassan sem.

2017. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54kg-san nem lehet nagy súlyfelesleged, így inkább 0,5kg-s fogyást állíts be célodul. 1300-1500kcal jó, ha mozogsz mellette. 1250alá NE menj, az koplalás. Viszont jól válogasd meg a kajádat, lehet, hogy nem fog egyből beindulni a fogyás, de kitartás!
2017. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

1300-1500 jó kiindulás.

Kezdd el 1500-on, több mozgással. És próbáld ki a ch hintáztatást. Heti 1 nap, amikor a ch viszi a százalékot, heti két nap azonos ch-zsír arány, heti két nap magasabb zsír, alacsony ch. A fehérje maradjon mindig magasabb arányban. A magas ch napon mozogj a legtöbbet. Zsír nap lehet pihenőnap.

És az 1500-at kezdd el fokozatosan csökkenteni, a fogyás üteméhez mérten. 1300 alá ne nagyon menj, de 1250 a végső határ.

Arra készülj, hogy időbe fog telni,mire megindul. Minél kevesebb a felesleg annál lassabban megy.

Minimum két hét kell, hogy beinduljon.

2017. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!