Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ti hogy fogytatok le?

Ti hogy fogytatok le?

Figyelt kérdés

Ti hogy fogytatok le?

Hany kilorol hany kilora?

Mennyit mozogtatok naponta?

Mennyi ido alatt sikerult?



2017. ápr. 24. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

179cm, 86kg-ról 74kg-ra, 18F.

Nem diétáztam, csak kevesebbet és egészségesebben kezdtem enni. Emellett biciklivel közlekedek és rendszeresen edzek konditeremben, súlyzós edzés és kardió heti 4x, intenzíven. Fél év alatt sikerült.

2017. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kalóriaszámolással.

76-ról 65-re, még 5 kg hátra van.

6 hónap alatt (most márciusban volt egy hónap stagnálásom...de áprilisban újra beindult szerencsére)

Én sokat mozogtam előtte is úgyhogy ezen nem változtattam (heti 4-5)

2017. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8honap alatt 12kg. 60rol 48ra,semmi sporttal csak a kajara figyeltem
2017. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3-as, leírnád kb. mikor és miket ettél?

Köszi, ha segítesz!

2017. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

6 hónap alatt 64-ről 53-ra. Kalóriàt számoltam.

Aztán elkezdtem rendesebben enni és visszajött 3-kg. Most azt akarom ledolgozni + elérni egy olyan 50-et.

2017. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 1,5 hónap alatt 7 kg-ot.

Teljesen életmódot váltottam, szinte minden nap csirkét eszem, amikor nem akkor halat ebédre. :D Barna rizs, jázmin rizs, olykor főtt krumplival.

Napi 5x eszem, reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora. Heti 3-4x mozgok, ami vagy itthoni kick-box aerobic -szerű, vagy pedig biciklizem. Még messze a cél, legalább 15-20 kg jó lenne ha lemenne :)

2017. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

30 felett, mozgás nélkül

2,5 hónap alatt 10 kilót (68-ról 58-ra - 160 cm)

candida diétával (kőőőőkemény, annyira kizárja a szénhidrátot, hogy még gyümölcsöt se enged) tiltja az "gombás kajákat" pl. gombák, penészgomba (camamber), kefir, tejföl, élesztőgombák (kenyerek mind élesztővel készülnek)..., erjesztett élelmiszereket - ecet, alkohol, bizonyos sajtok, tiltja a cukrokat - tehát még gyümölcscukor se (azaz még egy kis savanyú almát se lehet enni)

nagyon tejet és koffeint se enged, de én itt kicsit csaltam.

szinte zöldséget, állati eredetű fehérjéket, tojást, húst, halat ettem, rizst, sült ételeket.

végül is mondhatni szénhidrát diétával egyenértékű

később pár évre rá meg tej diétán voltam, minden, ami tejet tartalmazott, tilos volt, itt azért a napi 20-30p séta azért megvolt, szintén egy tizest leadtam pár hónap alatt. (ha tilos a tej, akkor minden édesség tilos, meg a péksütemények, csokik, még a ropi is. alig volt olyan kaja, amit csomagolásból megehettem, így készítenem kellett. szomorú volt a székelykáposztát tejföl nélkül enni, de hatásos :) itt is 58-ra lefogytam.

.....

most is neki fogok állni egy 8-10 kilót le kell adnom, mert azért 2 év után mindig visszakúszik az a fránya fölös :)


de a titok a liszt, cukor tilalomba rejlik. kötelezően, kitartóan :)

2017. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16 kg helyes és pontos étrenddel 4-5 edzéssel hetente kb egy év alatt kb 80 kg ról 64 re . Azóta tartom!

Most az utolsó 5 kg szeretnem 2 már sikerült is.Most is egy meghatározott etrendet kovetek nagyon változatos es nem is vagyok éhes :)

2017. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Meg nem ertem el a vegleges sulyomat de ket het alatt 65-rol 62kg lettem 172cm vagyok. Egeszsegesen eszem, kenyerek tesztak rizs krumpli es cukrok is nagyjabol kizarva ugyanis ezektol hizok en. Sajnos mindenki mas ezert hiaba kerdezed ki hogy fogyik ra kell jonnod,hogy a te tested hogy mukodik a drasztikus fogyokuranak ugyanis ertelme nincs,mert nem hosszutavu.
2017. máj. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!