Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért hízok emellett is?

Miért hízok emellett is?

Figyelt kérdés

Nem eszek sőt,mostanában 500-600 kalória kőrül eszem,de emellett is híztam,már 3 kilót...

Ennek lehet az oka,hogy ez kevés? Nem merek ennél többet enni!



2017. máj. 29. 11:38
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Mozgással egyébként lehetséges,hogy eshetnék többet.Osztálykiránduláson 1300-1400 körül ettem és azzal tartottam akkor a súlyom,bár ahhoz akkor egész nap sétáltam és futkároztam ide-oda.

Fogok keresni valami mozgásformát ami érdekelne :) Egyébként a sport az növeli az önbízalmat?

És oda fogok figyelni az étkezésemre! :)

Remélem helyre hozhatom...

Mire megkellene jönnie az még kb 2 hét,előtte pár nappal szokott eza történi?

2017. máj. 29. 18:00
 22/26 anonim ***** válasza:
hanyszor mered magad 1 nap alatt?
2017. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Az önbizalmat nem tudom, nyilván egyéni, de nekem a súlyzós edzés speciel valahogy tartást ad (főleg szerencsétlen időszakokban, amikor semmi nem akar menni, alapvetően lusta vagyok meg minden. persze ilyenkor edzésre rávenni magam se könnyű), a túrázás pedig lelkileg és fizikailag is jót tesz.

Ha van edzés is a diéta mellé, akkor kevésbé tud borulni az egész, nem tudom jobban elmagyarázni. De a mozgás amúgyis jó, sok szempontból.

2017. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Krisz85 ***** válasza:

a kérdezőnek


a kérdésedben benne van a válasz:


Nem eszek sőt,mostanában 500-600 kalória kőrül eszem,de emellett is híztam,már 3 kilót...

Ennek lehet az oka,hogy ez kevés? Nem merek ennél többet enni!



igen, azért hízol mert a tested folyamatosan raktároz a csökkent kalóriabevitel ellen, így ha be is viszel kaját, azt is csak tárolni fogja /hormonálisan most nem vezetném le hogy hogyan/. lényeg, hogy pont csak annyira kell megszorítani az összkalóriabevitelt, hogy még pont ne kezdjen el raktározni a tested, de a szintentartó mennyiséghez képest kevesebbet is vigyél be,

vagy a szinten tartó mennyiséget beviszed és minden minuszt csak mozgással érsz el.


és persze nem mindegy hogy miből viszed be ezeket, mikor milyen minőégben, hányszor elosztva egy nap

2017. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

az mar biztos, hogy beteg vagy, meghozza agyilag...

15 evesen eljutottal arra a szintre, hogy mar kb tonkre is vagtad a szervezeted es ha igy folytatod felnott korodban fogod latni az eredmenyet...

szuleid?

2017. jún. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát :)

Márha,megélem azt a kort.

A szüleim hogy jönnek ide?

2017. jún. 3. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!