Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1200 kalorias etrend?

1200 kalorias etrend?

Figyelt kérdés
1200 kalorias dietat csinalok es szeretnelek titeket arra kerni, akik szinten ezt kovetik, hogy irnatok nekem mintaetrendeket? Ti miket esztek egesz map? Hanyszor es mikor? Illetve mennyit fogytatok mennyi ido alatt? Sport mellett termeszetesen. Elore is koszonom es kerlek ne hurrogjatok le hogy ez koplalas, mivel nem ehezek, szakertovel egyeztetett a dieta.

2017. máj. 29. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Le kéne cserélni azt a "szakértőt". Nem ő fog duplán visszahízni a diéta végén... Bocs, de muszáj volt ezt leírnom.
2017. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Ja, persze. A szakértő gáz, cseréld le olyanra, aki azt mondja, egyél 5000 kalóriát. Majd biztos attól lefogysz...
2017. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem ezt követem, de jobb napjaimon 1300 kcalt eszem. Nem hiszem, hogy ez segít neked, nálam kevés szénhidrát van és egyszer eszem, de lehet, hogy neked teljesen más a jó. Ha alig mozgok, akkor ez bő fél kilót kell jelentsen egy héten (eddig nem tudtam tartósan végezni, de kizártnak tartom, hogy más legyen az eredményem), ha rendesebben, de még mindig nem sokat mozgok, kicsit többet, de rólad mit sem tudok.


Egy kisebb kalóriaigényű embernek ez épp nem koplalás, de az se gond, ha valaki bevállalja a nagyobb deficitet, az ő élete és nincs az a kalóriakeret, amivel ne lehetne tartósan lefogyni, max. egészségtelen és nehéz.

2017. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Apropó szakértő. Ha egyeztettél a diétáról, akkor miért nem mondta, miket egyél?
2017. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mondta hogy miket egyek, csak mar kifogytam a jo receptekbol es otletekvol. Csak szeretnek egy kis szint vinni a monoton erkezesek e:)
2017. máj. 30. 00:50
 6/14 A kérdező kommentje:
Otletekbol* etkezesekbe*
2017. máj. 30. 00:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Ó, értem. Akkor talán mond meg, milyen típusú diéta, milyen étel van benne és milyen nincs, anélkül elég nehéz.
2017. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

kamu

szakértő sport mellett nem mondana 1200 kcalos étrendet.

2017. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A legfontosabbakat hagyod ki. Nemed, korod, magasságod, súlyod? Mi a cél?
2017. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A nem és a többi pont nem számít, ha tudja, hogy 1200 kcalt akar enni... Nem mintha a nem, kor, magasság, súly alapján akár megközelítőleg meg lehetne tippelni a kalóriaigényt, más fontos faktorok is vannak, mindenkinek ki kell tapasztalni, mennyivel fogy jól. Mozgás mellett 1200 kcal jóformán mindenkinek kevés.
2017. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!