Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1200 kalorias etrend?

1200 kalorias etrend?

Figyelt kérdés
1200 kalorias dietat csinalok es szeretnelek titeket arra kerni, akik szinten ezt kovetik, hogy irnatok nekem mintaetrendeket? Ti miket esztek egesz map? Hanyszor es mikor? Illetve mennyit fogytatok mennyi ido alatt? Sport mellett termeszetesen. Elore is koszonom es kerlek ne hurrogjatok le hogy ez koplalas, mivel nem ehezek, szakertovel egyeztetett a dieta.

2017. máj. 29. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Már hogy a fenébe ne lenne fontos? Hiába dönti el, hogy 1200kcal akar enni, mondjuk 175 cm és 80kg, akkor az még akkor is baromi kevés, ha egész nap nem csinál semmit. Koplalni nem szabad, mert belassul az anyagcsere, aztán sokkal többet fog nyomni, mint a diéta előtt. Szóval igenis fontos legalább a magasságod, és a jelenlegi súlyod.
2017. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Értem, előző, de ez a kérdező felelőssége és döntése. Ő étrendet kért, nem tanácsot, hogy mennyit egyen. Meg lehet jegyezni, hogy ez valószínűleg kevés, de ez nem a mi problémánk.

Kicsit olyan, mint ha valaki vega menüt kér és beszólnak, hogy egyen húst. Adott az alaphelyzet, felesleges azt boncolni, amikor a kérdező már elhatározta magát.

2017. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

No meg azért sem fontos, mert egy 14 éves karcsú kislánynak és egy harmincas fizikai munkás férfinak lehet ugyanakkora a kalóriaigénye... Pár alapadat nem sokat mond, persze valamit segíthet, de ahogy már írtam, itt nem az a feladat, hogy megtippeljük a kérdező kiinduló keretét.


Ha túl gyorsan fogy vagy rosszul érzi magát, remélhetőleg majd emel, ha pedig működik neki, akkor kitart.

2017. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
9-es aljas szemét
2017. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!