Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit egyek egy 2000kcal-os...

Mit egyek egy 2000kcal-os étrendben?

Figyelt kérdés

már nagyon rég óta érdekel a táplálkozás nem vagyok szakért, de szerintem az alapokat tudom ahhoz, hogy milyen tápanyagból mennyit vigyek be. A probléma az, hogy hiába tudom mennyit egyek nem tudom mit egyek reggel és este. Mindenki azt mondja hogy reggelire a zabkása a tökéletes választás de egyszerűen én azt nem bírom megenni.. vacsorára meg ha nem eszek valami laktatót akkor felkelek az éjszaka közepén arra, hogy éhes vagyok. Ha valaki ügyesebb szakács, vagy van valami ötlete akkor segítsen légyszi


ui.: Tudom, hogy az egész kérdésnek az alapja az, hogy a finnyásságom, de ha ez felül segítenétek azt megköszönném :)



2017. jún. 10. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire és vacsorára is jó a tojás, bármilyen formában, reggelire teljeskiőrlésű kenyér felvágottal, natúr joghurt, vacsorára a túró is nagyon laktató, vagy valamilyen jó minőségű virsli, megbízható forrásból, hogy tudd hogy nem szemétből van.

Vacsorára csirkemell, hal bárhogy elkészítve, levesekből nagyon jókat tudsz készíteni a különböző zöldségek variálásával.

2017. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ehetsz bármit, ha benne leszel végén a keretben...


zabkása jó, de amiket szoktak ajánlgatni mennyiség az max egy kisgyereknek elég, egy normális adag, meg ott kezdődik, hogy 600-700kcal és ez csak a reggeli lenne


sok okossággal szemben nem fog eltelíteni 8 órára, mert kb mindenhol ezt olvasni

2017. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!