Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Akkor most mennyi a sulyom?

Akkor most mennyi a sulyom?

Figyelt kérdés
Reggel ebredes utan 68.5 este pedig 71.5 lehetseges minden nap ennyi ingadozas? Es akkor mi a valodi sulyom?

2017. júl. 15. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Mérd mindig ugyanakkor. Én reggel szoktam, a férjem este. Aztán a múltkor közölte,hogy én csalok! :D Szerintem meg ő estére nem tudja, mennyit evett egész nap, tehát a reggeli, nagyvécézés utáni súly állandóbb. Szerintem. :)
2017. júl. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Valódi" súlyod nincs, mert az folyamatosan inagdozik.


Ha eszel valamit vagy iszol egy pohár vizet, akkor annyival több lesz a súlyod, ha elmégy WC-re, akkor csökken, söt a lélegzéssel is vesztesz vizet, az izzadásról nem is szólva, ami szintén súly"veszteség".


Ha fogyni akarsz, akkor célszerü a reggeli, ébredés és WC utáni, evés elötti súlyt mérni, mert ekkor közel azonos paraméterek érvényesek. A fogyáskor nem a "tényleges" súly a lényeg, hanem a súlyváltozás, illetve amit feltétlen érdemes mérni, az a körméretek (fenék, deerék, mell, comb, kar) változása - ez ugyanis sokkal többet mond a kinézetedröl, mint a kilók. Azonos magasságú és azonos súlyú emberek közt kinézetre igen nagy különbségek lehetnek, lesz, amelyik kimondottan kövérnek látszik és lesz, aki határozottan vékonynak vagy soványnak, meg a kettö közt minde elöfordul.

2017. júl. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 reggel között is lehet 2 kiló bármely irányban, a reggeli és az esti között sokkal nagyobb is lehet az eltérés, ha sokat ettél és ittál. Hidratáltság, glikogénraktárak állapota, ez sokaknál jópár kilót is jelenthet, nem csupán 2-3-at. Nincs "valódi súly".
2017. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is mindig reggel szokta mutatni a legkevesebbet.És mivel én hízni szeretnék,ezért fejben azt tartom a "valódi súlyomnak",mert így jobban motivál a célomban.Persze nyílván naponta ingadozik,így ezt nem lehet biztosra vélni.
2017. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol? A Holt-Sión pl rengeteg volt a sulyom. Ott nem is volt tanácsos mezítláb fürödni, mert csúnya sebet ejtett az ember talpán.
2017. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!