Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » November óta stagnálok?

November óta stagnálok?

Figyelt kérdés

November óta kereken 60 kg vagyok. 10 kg-t adtam le , de itt megállt. 1200 kcal-on vagyok amúgy. Mi lehet a baj?

165 cm 60 kg 20/L


2017. júl. 17. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet belassult az anyagcseréd
2017. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a szervezeted megviselte a tíz kiló elvesztése, most mindent feldolgoz, raktároz.

lefogadom, hogy ritkán van székleted, az is olyan, mint a beton..

ne csökkentsd az 1200kcalt, mert már az is életveszélyes.


amúgy nincs baj, az evolúció tökéletesen működik. Jó a szervezeted, mondhatni tökéletes.

2017. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mért kéne tovább fogynod? Így pont jó. (De hogy őszinte legyek, nehezen képzelem el, hogy 1200 kcal mellett több mint fél éve nem fogysz. Csak az alapanyagcseréd több lehet.
2017. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ott cseszted el hogy 1200-al kezdtèl fogyni. Nem szabadott volna. Ìgy innen màr nincs hova csökkenteni. Anyagcserèd nagyon belassult. De ha grammra pontosan mèrsz, ès tènyleg 1200 kcal-t eszel, akkor kizàrt hogy stagnàlsz. Valamit elszàmolsz.
2017. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fura, mindenesetre megpróbálnám megkavarni a dolgokat. Több mozgás, pár napig több étel...

Ilyen számokkal én 2000 kcal mellett szoktam stagnálni kevés mozgással... Lehet, hogy lassabb az anyagcseréd, mint az enyém, ez gyakori, de ennyivel?

Mozgással mindenképpen tudsz fogyni, mert azt igazán nem tudja agyonoptimalizálni aszervezeted, aktív mozgáshoz sok energia kell, ha fejreállsz is... Viszont nem aktívkodnék ilyen minimális energiabevitel mellett, kicsit mindenképpen emeld.

2017. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!