Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriaszegény ételek?

Kalóriaszegény ételek?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék és a kalóriaszámlálást választottam.

Tudnátok olyan főtt/sült ételeket mondani amikben kevés a kalória.

Szeretnék "normál hétköznapi" főtt ételeket is enni(persze kaloriakereten belul)a csaladdal.

Ilyenekre gondolok mint pl.húsleves,lecsó,főtt krumpli csirkével stb.

Ezekben keves a kaloria de nem tudom mi a helyzet pl a főzelékekkel ilyesmi.

Tehat erre lennek kivancsi hogy melyek azok az etelek amikben keves a kaloria es egy ebed kijon 300 esetleg 400kcal-ból



2017. júl. 23. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért jó neked a kalóriaszegény étel, de a zöldségételek jók lehetnek, kivéve, ha zsírosak, nagyon tojásosak, tejfölösek, sok a hüvelyes, ésatöbbi.

A levesek szinte mind jók (az egyértelműen iszonyúan tartalmasak kivéve, bableves, lebbencsleves), azokba általában viszonylag kevés kalória szorul. A szolidabb, szénhidrátszegényebb zöldségek főzelékei is ilyenek.

Viszont ha 2 kilótól is éhes maradsz, akkor lehet, hogy jobb ötlet lenne egy 4-5 tojásos rántotta. Jól is kell lakni. Ha téged laktat a zöldségétel, az persze más s egyébként is előnyösek, csak van, aki képtelen velük jóllakni.

2017. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akarmit ehetsz,csak te fozd meg es szamold ossze a hozzavalok kcaljat.En igy csinalom 17eves vagyok es minden nap most nyaron magamnak fozok ebedet.Kiszamolom szepen mindent,multkor pl rakott krumplit ettem es mindent szamoltam.Te is ehetsz lecsot fott krumplit,de elotte mindent merj le,egyszeru.Viszont ha anyukad foz vagy valaki mas akkor sajnos nem tudod kiszamolni mennyi kcal volt benne,ugyhogy ez a rossz benne,mindent magadnak kell fozni (vagx nezd ahogx csinaljak es szamolj).De tulajdonkeppen igy mindent ehetsz amit csak akarsz:D en pl most kokuszgolyot eszek^^ en csinaltam termeszetesen
2017. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármit megehetsz,főleg ha számolod a kalóriákat.

A főzeléket akarsz,akkor egyél főzeléket.

Gondolom te főzöd,nézd meg a mennyiségeket,írd fel számold ki.

És ha 300-400 kcal-t akarsz enni akkor ennek függvényében válaszd meg a mennyiséget ebédre. Ilyen egyszerű.

2017. júl. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!