Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak? Kalóriaszegény...

Hogyan fogyjak? Kalóriaszegény ételek?

Figyelt kérdés
7kg-ot szeretnék fogyni mit kéne tennem? Valaki írja le részletesen köszönöm!
2013. jún. 29. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne csak a kalóriát nézd,a szénhidrátot is! Nagyon sokat számít!
2013. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam eszek mint egy normális ember és a pótcselekvéskénti étkezéseket kiváltom zöldséggel pl. uborka + sportolok napi 1 órát. Milyen ételeket lehet enni?
2013. jún. 29. 09:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Kevés ha csak a kalóriát számolod. Ezt úgy kell elosztani, hogy magas legyen a fehérje, alacsony a CH.


És jópofa vagy! Írjuk le mit "kell" enned, de kb semmi támpontot nem adsz. Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Hány kiló vagy?


[link]

2013. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

17 éves lány vagyok 156cm/58-60kg

53 szeretnék lenne persze majd meglátom hogy nézek ki.

El lehetne valahogy kerülni a kalóriaszámolást meg a számolgatást? Nem lenne lehetőségem pontosan kiszámolni pl. az ebédet amit kapok. Kell étrend? és hogyna tartom majd meg a súlyom? többet nem ehetek édességet? Eddig össze-vissza ettem főként pótcselekvésnek,erről hogyan szokjak le? Mozogni mennyit kell? Lassan is jó,ha fogyok..de pl. ebédnél megeshet hogy tésztát kapok vagy reggelire kenyeret ez mennyire gáz? Persze én a mértéktelenség miatt híztam el..elég könnyen fogyok csak nem tudom milyen praaktikákba bízhatok?

2013. jún. 29. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!