Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 4 kg-ot szeretnék fogyni...

4 kg-ot szeretnék fogyni szeptember 1-ig. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

14 eves vagyok, 164 cm es 49 kg. A cel-->45 kg.

Suli kezdesig szeretnem elerni a celt. Ugy szeretnem hogy ne legyen karos a fejlodo szervezetemre es az anyamnak ne tunjon fel hogy hirtelen fogyozni kezdtem mert nem engedi. Most nyaron feljott kb 5 kg mert nem jartam edzesekre. Szeptembertol fogok jarni ujra talajtornara heti 5×2 orat. De addig szeretnek fogyni mert ha az edzo meg lat akkor kiakad. Itthon tudnek mozogni kicsit. Jelenleg elkezdtem a kaloria bazissal szamolni a kaloriakat. De szivesen fogadnek meg javaslatokat. Ha esetleg segít a testzsírszázalékom 19%.

Nem szeretnek olyan kommenteket hogy ne fogyozzak anorexias leszek stb. Nem nem vagyok, van konkret celom, 45kg kevesebb nem leszek ezt szeretnem tartani!!

A segitseget elore is koszonom.



2017. júl. 29. 18:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
14 évesen vagy 49 kg??? Hova akarsz fogyni??? Ha nagyon akarsz fogyni akkor inkább vizet igyál limonádé és cola,fanta helyett. Inkább menj el biciklizni,futni és úszni. De hiddeld ahogy elkezded a sulit és újra edzel le fog menni pár kiló. De ne erőltesd a fogyást mert így is jó formában vagy!
2017. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sovány vagy, hová akarsz még fogyni?
2017. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
44%
Botsáska.
2017. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Komolyan azt hiszed hogy 4 kiló látszik? Elmondom, rohadtul nem, hacsak mondjuk nem mind a 4 a melledről vagy a se___ggedről megy le.
2017. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az osztálytársaim mind 44-46 kg..en meg tobb vagyok, es latszik is egy kicsit... a combom osszeer...nem akarom
2017. júl. 29. 20:07
 6/12 anonim válasza:

Ha ilyen adatokkal összeér combod, nem kizárt hogy 45 kilosan is összefog. Ez inkább genetika.

Ha pedig fogysz, az mindenképp karos lesz a szervezetednek.

És ha a konkrét célod az 45 kiló akkor talán mar anorexiás is vagy. Ha azt eléred, nem tudhatod nem akarsz-e majd meg kevesebb lenni.

Kérlek ne fogyj.

Ha az "edző" kiakad hogy 49 kg vagy, akkor szerintem új edzőt kene keresned.(és felszedni min.4 kilót)

2017. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
En is felek az anorexiatol...egyik unokatesom ebben szenved mar korhazban is volt...
2017. júl. 29. 20:22
 8/12 anonim válasza:
48%
Nem tudom hogy hogy kezdj neki,de ne halgass masok velemenyere,ha te ugy jol erezned magad akkor ne erdekeljen mas velemenye!
2017. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
a testzsírszázalékod szerint túl sovány vagy.
2017. júl. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

anyukád nagyon jól tudja, miért nem enged fogyózni.

Tudja, hogy bakfis vagy, és még az elkövetkező négy évben nagyon sokat változik az alakod(tested)..


illő tisztelettel javaslom, ne hisztizz ilyen hülye négy kilóval, mert növésben vagy...bármi éhezés, fogyókúra értelmetlen, csak a szervezeted károsítod(ebben a korban)

Ráérsz panaszkodni, ha harminc kilóval leszel nehezebb az elfogadhatónál.


majd ha tizennyolc leszel, és komoly pasi kerülget, akkor állj kritikusan a tükör elé..de addig? az evolúció teszi a dolgát.

2017. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!