Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik tornavideó a legjobb...

Melyik tornavideó a legjobb ha hasról akarok fogyni?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem olyanokat mondani mint pl Rubint Réka DVD-i? Nem pont Rubint Rékát..valami olyat amit vagy ti vagy ismerősötök használt hasról való fogyáshoz és bevált neki! Kérlek titeket segítsetek! Előre is köszönöm:)) Tényleg, szerintetek szeptemberig le tudok adni 6 kg-t?

2013. júl. 16. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Péntek Enikó zóna edzéseit használom.. nekem bevált...
2013. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

www.fitnessblender.com


Nagyon sok jó videó van! :)

2013. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!:)) várom még ha vki tud vmit hozzáfűzni!:)
2013. júl. 16. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a tornavideó, amiben benne van a gyakorlat amivel a lisztet/cukrot kidobod a szemétbe. Ez a legfontosabb, hogy normális dolgokat egyél. Addig fogyás csak mert edzeget az ember nincs. Helyi fogyás amúgy sincs.
2013. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az étkezésemmel nincs semmi baj:) diétázok, csak szeretném, gyorsítani a fogyást vmilyen tornavideóval!:) szerintetek rubint réka 150 perces fenék+comb+has dvd-je jó lenne?
2013. júl. 21. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem konkrétan hasról való fogyáshoz használtam, hanem szülés után szerettem volna lefogyni, mert rengeteget híztam(28 kilót) és emiatt kezdtem el az Insanityt. Nagyon nagy hasam volt meg úgy mindenem nagyon hájas volt és már 1 deka háj nincs rajtam! A hasam is feszes, lapos. Van egy 2 hónapos edzésterve le lehet tölteni ncore-ról pl. én azt csináltam, de több kellett, hogy lapos hasam legyen, mint 2 hónap :) Viszont már 1-2 hét után sokkal laposabb lett a hasam, gyors eredményt lehet vele elérni, de iszonyat kemény :S Viszont nagyon megéri!! Én annyira megszerettem, hogy továbbra is csinálom, igaz már nincs súly feleslegem, de imádom :)) Sok videót kipróbáltam, de ezzel tudtam a leghamarabb látványos eredményt elérni.

A másik....attól függ most hány kg vagy. mert pl. 120 kilóból simán le tudsz adni szeptemberig még többet is, mint 6 kg :) de 40 kilóból nem igen :)

Sok sikert kívánok!! és rengeteg kitartást!! megéri :)

2013. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
valaki be tudná linkelni nekem az Insanityt?
2013. júl. 29. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy eszel.. még mindig.
2013. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zoottti válasza:

ha az ilyen egyszerű lenne, akkor nem lennének táplálkozási tanácsadok, lényeg ,hogy kevés szénhidrát bevitl a fogyás titka ,edzéssel felgyorsitod a folyamatott, amig nem vagy tisztába azzal mennyi szénhidrátot viszel be 1 nap nem is tudod mennyit kell ahoz mozogni, hasra edzel nem fogsz hasrol fogyni, testzsir egységesen bontja le a szervezet nem izomcsoportoként. szoval futhatsz is alacsony szénhidrát étkezéssel, szépen eltünnek a zsirpárnák... utána ujra kezdesz zabálni minden szennyet ujra kövér leszel


[link] kezd el tudatosan élni, hogy tudatosan fogyj....

2014. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!