Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le tudok fogyni Szeptemberre?

Le tudok fogyni Szeptemberre?

Figyelt kérdés

Nos az már nyilván lehetetlen, hogy az eredeti tervemet teljesítsem miszerint lefogyok júniusra, de most komolyan veszem.

Szóval, 16 éves vagyok, lány, 168 cm és 51 kg, ma mértem. Szeretném leadni a 4-5kg-os feleslegemet a lábamról és a combomról. Nyilván ehhez kevesebb kalória bevitel kell és több égetés...


Az a baj, hogy eddig (mint utánanéztem) egészségtelenül étkeztem. Úgy volt hogy változtatok az étrendemen, de még így is túl sokat eszem amit nem kéne. A reggelim zabkása, de mivel nem tudom mennyit kéne ennem, általában 4 tk zabpehely és egy kis méz. A vacsora kefir vagy tojás, utána már csak zöldteát iszom.

Az ebéddel van a gond. Túl sokat eszem, mert a mamámnál vagyok mindig, ott meg olyan finomságok vannak, mint rétes, ostoros, nokedli és pörkölt.


Mennyit ehetek ezekből? Mármint ha lecsökkenteném az adagot, fele adaot ennék ebédnél mindenből mint eddig és minden nap edzenék otthon pl. kitörés, felülés, fekvőtámasz és szeretem just dance-t is akkor tudnék szeptemberre jobb alakot kihozni? Elég azotthoni 40 perces edzés? Régebben futottam, de annyira nem hozta meg a kedvem, mert 20 perc után mindig kifulladtam. De persze ha motiválnának még azt is megcsinálnám. Szóval, mit tegyek?



2017. jún. 25. 22:31
 1/7 A kérdező kommentje:
*a felesleget a combomról és a derék-fenékről (kijavítva)
2017. jún. 25. 22:33
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia! :) én ajánlom a futást mert az az egyik legjobb kardió mozgas és azzal lehet a leghamarabb elérni eredményt! :) heti 4-5 alkalommal ha elmész a környéken sötétedés előtt mondjuk egy 3 km-ert a te tempódban hidd el meglesz az eredménye;) a lényeg hogy ne fuss túl gyorsan mindig a neked kényelmes tempóban és legyen nálad víz. Ja és szerintem az étkezésed rendben van de próbálj meg sokszor enni keveset. A mamádnál való étkezésre pedig azt tudom mondani hogy kérd meg a nagyit hogy ne főzzön ennyi hízlaló ételt ami persze nehéz egy nagymamának😃de egy próbát megér!😉Amúgy ajánlom a puffasztott rizst,citromos vizet,és a chia magot nagyon finom pudingot lehet belőle csinálni😊
2017. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ja és van egy nagyon jó applikáció amivel tudod mérni a futásod tempóját az elégetett kalóriat és a megtett távot😆 a neve FitApp
2017. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elottem levo kb mindentleirt kieve 2 dolgot. Az elso az az hogy ne egyik naprol a masikra valts! Fokozatossag nagyon fontos. A masik az tenyleg fajni fog lelkileg pontozz le nyugidtan de rzt tudnod kell. Nekem is nehezen ment a megertese, de utana sokkal sikeresebb lettem. Nekem ezt sajnos annak odejen senki sem mondta, pedig sok felesleges evtol kimelt volna meg. Szoval ez igy mind szep es jo amit leirtal. De valljuk be mind ketten tudjuk hogy ez max egy hetig ha nem

Kevesebbig fogntartani. Irtad hogy most majd komolyan veszed. Amig ezt bizonygatnod kell addig nem vagy eleg felelossegteljes. En sem voltam sokaig. Ameg megragadsz ott hogy uuu milenne ha igy csinalnam uuu milenne ha ugy csinalnam addig semmi sem fog tortenni. Ameg nem ugy allsz hozza hogy na most ezt fogom csinalni, addig aneg nem latok eredmeny. Mashogy felesleges elkezdeni is. De az eredmeny nem 2 het alatt fog latszodni. Remelem motivalni gfog hogy mar csak azert is megmutatod a kocsig gyks kommentelonek.

2017. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
168 cm és 51 kg?! Neked híznod kell! Azt a 4-5 kg-ot inkább szedd fel! Én 174 cm vagyok, és 67 kg, és csak egy kicsi hasam van, amit pár felüléssel és hulahoppozással el fogok tüntetni. El akarsz fogyni, ember? Ajánlom a fehérszalonnát, hamburgert kétpofára.
2017. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól tartok, hogy a megadott paraméterek alapján Te nem elhízott vagy, hanem olyan a testalkatod, hogy a lábaid vastagok és a combon van a zsírpárna. Természetesen a futás és a lábra edzés mindenképpen jó hatású, de arra ne számíts, hogy az alsó végtagjaid vékonyodni fognak.
2017. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt! :) Megcsinálom! Csak azért se legyen az utolsónak igaza, igaz hogy a genetikám ilyen, hogy a comb-fenékre rakódik a zsír, de nincs olyan aki ne tudna lefogyni és biztos vékonyodni fog a lábam is :) Megcsinálom!!!
2017. jún. 26. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!