Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt érek majd el látható eredményt? 🙄🏁

Figyelt kérdés

161 cm vagyok és 55kg

3 napja kezdtem el egészségesen élni.

5kg-t szeretnék leadni mert a csípőmnél elég csúnyán oszlik el a zsír.

57,3kg-rol indultam,de még semmi sem látszik rajtam.

Mai étrendem:

Reggeli:2db frankfurti virsli majonézzel

Ebéd:1 db Orsi virsli pici kechuppal

Vacsora:Egy kis tányér jázmin rizs

Ma 40 percet zumbáztam

És 15 percet futottam 10km/h-val és 45 perc erősítő gyakorlatokat végeztem.

Mennyi idő mulva fog meglátszani rajtam?



2017. okt. 29. 20:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%
Ez szar! A virsli tele van zsírral, a majonézről nem is beszélve. A rizs meg szénhidrát. Diéta alatt a fehérjére kellene ügyelni, és persze a kalóriát belőni. Előbbi a te esetedben kb. 80 gramm kellene, hogy legyen naponta, utóbbi 1200 kcal.
2017. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly?
2017. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Az csak a mai napom....

Szoktam salátét enni,brokkolit,stb.

Majonézböl direkt light-ot veszek,és csak nagyom picit használok belőle.

A kcal-t számolom és 500kcal altt maradok mindig.

Meg a kaloriabazist-hasznalom minden nap.(Tudom hogy a zsírt ma picit túllépetem)


Utolso te meg meg a kerdesre se valaszoltal...


Valaki valaszoljon mar ertelmesen😒

2017. okt. 29. 21:13
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
Hülye kérdésre nem lehet értelmesen válaszolni. 500 kalória alatt pár nap múlva be fogsz zabálni, mint a szar, és 3 kilót hízol vissza.
2017. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Azert van annyi önkontrolom...

És NEM VAGYOK ÉHES

Az az 500kcal lehet zöldség vagy sok gyümölcs is nem csak magas kcal tartalmu étel...

A kerdesemre valaszoljatok mar

2017. okt. 29. 21:41
 6/37 anonim ***** válasza:
96%

Hát honnan tudjuk? Hány éves vagy?

Egyebkén nem vagy tisztában az egészséges étkezés fogalmával. Nem bátani akarlak, hanem segíteni. Virslit zárd ki az életedből mert konkretan vágóhídi hulladék. Majonéz is borzasztó, szinte tiszta zsír, teli telített zsírsavakkal. A kechupben pedig általában rengeteg cukor van. Egyél változatosan, sok fehérjét és zöldséget-gyümölcsöt. Fehér lisztet és a cukrot is hagyd el, sok mindenel lehet helyettesíteni. Egy nap 1200-1500 kalóriát minimum egyél, különben szépen lassan leépülsz (hajhullás, fáradtság, bőr és köröm problémák, emésztési zavarok plusz az edzés sem lesz olyan hatékony). Meg is kéne tervezni az étkezéseket, este pl a rízs már nem túl jó, túrót ehetnél helyette az gyors felszívódású. Reggel nekem pl egy jó adag szénhidrát+fehérje komó a legjobb, teljes kiörlésű piritóst szoktam lágytojással enni. Én egy nap 3x eszem, ebédre általában csirke+zöldség-rízs valamilyen formában, vacsorára leves, vagy csak valami gyümölcs (egyébként ez sem jó már este a sok fruktóz miatt), túró, ilyesmi. Napi 2-3 liter víz is fontos.

Ha így folytatod akkor valószínűleg hamar "eredménye lesz", hiszen kb nem viszel be semmi tápanyagot de kb 1 jónap múlva rájössz, hogy ezt nem így kellett volna és kezdheted előlröl az egészet. Csak mivel a kalóriát emelni fogod ezért biztosan vissza is hízol.

2017. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Szoktam hust is enni (nem zsirosat)

Mar holnapra megterveztem az étrendemet

Reggelizni nem fogok,mert a szunet miatt vagy delig aludni fogok.

Ebedre tonhalsalata

Vacsorara meg babgulyas (csak a leve mert nem szeretem a tobbit benne)

Vacsizni meg 16:30-17:00 korul szoktam

14 eves vagyok

Amugy vegre kaptam egy normalis valaszt,ment a zold kez😅

2017. okt. 29. 22:32
 8/37 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Napi 500 kalória nagyon messze van az egészséges élettől. Azért nem látszik semmi, mert a súlycsökkenés csak a bél kiürülése miatt van, nem fogyás.

A virsliről már mindent elmondtak.

Sok gyümölcsöt nem tudsz enni ennyi kalóriában, ez kb 5 db.

A testedzést pár napmúlva elfelejted, örülni fogsz, ha reggel fel bírsz kelni. Készülj fel hajhullásra, a menstruációd elmaradására és drasztikusan romló tanulányi eredményre. Ezek nagyon rövid időn belül meg fognak látszani.

2017. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Jezusom....

Lepram nem lesz ettol?

Nem az van mindig hogy 500kcal es mas semmi....

Olvasd mar el hogy mast is eszek...

Meg hogy ma virslit ezttem ne kovezzetek mar meg legyszives...

Volt 1 het amig koplaltam (szinte semmit nem ettem)

Es ugy fogytam le az 55kg-ra es tartom is mert mozgok folyamatosan ez mar 3 hete,es megprobalok nem sokat enni,de nem vagyok ehes es nem korog a gyomrom.

Az en 55kg-mal ne egy csontsovany embert kepzelgetek mar el...

Nagyon aranytalanul oszlik el rajtam.

A labam izmos de vam 1 cm felesleg a belso combomnal.

A hasam/csipom a legrosszabb.Alig van valami felsotestem es meg a tesi tanar se hiszi el hogy futottam az oran.

2017. okt. 29. 23:36
 10/37 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibakert,de telefonrol irom
2017. okt. 29. 23:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!