Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt érek majd el látható eredményt? 🙄🏁

Figyelt kérdés

161 cm vagyok és 55kg

3 napja kezdtem el egészségesen élni.

5kg-t szeretnék leadni mert a csípőmnél elég csúnyán oszlik el a zsír.

57,3kg-rol indultam,de még semmi sem látszik rajtam.

Mai étrendem:

Reggeli:2db frankfurti virsli majonézzel

Ebéd:1 db Orsi virsli pici kechuppal

Vacsora:Egy kis tányér jázmin rizs

Ma 40 percet zumbáztam

És 15 percet futottam 10km/h-val és 45 perc erősítő gyakorlatokat végeztem.

Mennyi idő mulva fog meglátszani rajtam?



2017. okt. 29. 20:58
1 2 3 4
 11/37 Andizsuzsi ***** válasza:
79%

"Nem az van mindig hogy 500kcal es mas semmi....

Olvasd mar el hogy mast is eszek..."


Én elolvastam. Ezt írtad :" A kcal-t számolom és 500kcal altt maradok mindig."


" hogy ma virslit ezttem ne kovezzetek mar meg legyszives..."

Te kérdezted a véményünket.


"Volt 1 het amig koplaltam (szinte semmit nem ettem) "

Most is azt csinálod.


500 kalória nagyon kevés. Ha te valóban hetek óta ennyin élnél, már összeestél volna.

2017. okt. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Na jo inkabb ne valaszoljatok😒
2017. okt. 30. 08:24
 13/37 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha jót akarsz magadnak akkor vagy jtánaolvasol a neten rendesen, hogy hogyan is kéne ezt csinálni vagy felkeresel egy dietetikust. Mert így tényleg csak tönkre teszed magad.
2017. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon egészségtelenül élsz, kevés étel, az se valami jó. Bár ezeket a virsliket nem ismerem, hol helyezkednek el a spektrumon, vannak jó és totális ipari hulladék virslik is, hajlamosabbak az utóbbira.


Egyél rendesen. Ha nem tudod, az mit jelent, olvass utána, illetve már lehet, hogy valaki írt róla (nem mintha mindenkinek ugyanaz lenne a jó).

2017. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
35%

Azért egyesek kissé drámaiak. Tény, hogy a hosszas koplalás brutálisan egészségtelen, de a kérdezőnek alig van feleslege, egypár hét alatt pedig nem lesz nagy baja, ha a tartalékaival nincs nagy baj (azért esélyes, hogy jobb lenne szednie vitamint és ásványi anyagokat, ami persze nem pótolja a jó étkezést).

A rizs is OK, a zsír is, a telített zsírokat van, aki utálja, legalábbis ha a zsírbevitel nagyobb része az, sokan nem így gondoljuk, de a kérdező piciny kalórikeretében oly kevés van, hogy igazán nem számít.

Lehet, hogy egy nagyevő vagy aki szerint este nem jó a ch, kerüli az amúgy elég gyors ch jázmin rizst este, de a kérdező ehetne gumicukrot éjfélkor, akkor is fogyna, mert alig eszik. Az egészség szempontjából sem feltétlenül gond az esti rizs (szerintem totál OK, ha az adott embernek megfelel, csak mint laikus, inkább nem foglalok határozottan állást, nem értek hozzá eleget. tudom, hogy van, aki éhezne és rosszul lenne az esti sok ch nélkül, így az ilyen általánosító válaszok rossznak tűnnek).

2017. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Utolso koszonom hogy te rendesen tudtal valaszolni :)

Vitamint azt mindig szedek

Virslibol Orsi virslit eszek,szoval nem valami olcso spar budget-osat.

2017. okt. 30. 15:11
 17/37 Andizsuzsi ***** válasza:
69%

0

Orsi frankfurti baromfi virsli 1000 g


Orsi frankfurti baromfi virsli 1000 g

1 399 Ft

1399 Ft / 1 kg

1 db

kosárba

Hűtött termék

Fogyasztható (nap, hónap, év): bontatlan csomagolásban a tasak hátoldalán feltüntetett időpontig, ezen időtartamon belül a csomag felbontása után legfeljebb 2 napig.

Összetevők


62,3% baromfihús (gépi csontozású); Ivóvíz; Baromfibőr; 5,8% sertéshús; Sertés szalonna; Keményítő; Étkezési só; Fűszerkeverék [stabilizátor (E450), dextróz, étkezési só, fűszerek és fűszerkivonatok, ízfokozó (E621), antioxidáns (E300), aroma, színezék (E120)]; Szójafehérje; Stabilizáló keverék [szójafehérje, sűrítő anyagok (E412, E466, E407, E410, E415)]; Füstaroma; Eltarthatóságot növelő adalék [étkezési só, stabilizátor (nátrium-acetát, nátrium-citrát), savanyúságot szabályozó anyag (borkősav, citromsav), csomósodást gátló (hidrogénezett növényi zsiradék), emulgeálószer (E471)]; Ecet; Tartósítószer (nátrium-nitrit)

2017. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves Nébihes -kollega😂
2017. okt. 30. 19:06
 19/37 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Vicces vagy kedves trollkodó kolléga. A virsli, amit reklámozol, sz@r. Az összetevőkből látszik, hogy a húsipari hulladék mellett egy csomó szemét van benne. Ennyi pénzért színhúst, belsőséget lehet venni. De ha mindenképpen virsli (én is szeretem), akkor 80% hústartalom felett. A virsli ott kezdődik.
2017. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Nehogy megkovezzel h havonta parszor eszek virslit.

Most ha a kerdesemre nem tudsz valaszolni akkor ne irj kerlek

2017. okt. 30. 20:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!