Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megcsinálom Rubint Réka 20...

Ha megcsinálom Rubint Réka 20 perc önmagadért csipő-fenék és comb tornáját (20perc-20perc) minden nap,1 hét után elérhetek látható eredményt?

Figyelt kérdés

Persze az étkezésre is odafigyelek...

16/l 168/67


2013. jún. 26. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

1 hét alatt sokkal keményebb edzéssel SEM érnél el eredményt.


1 kivétel van, ha edzetlenek az izmaid, akkor a tónusuk így a tartásuk, formájuk is változhat valamennyit rövid idő alatt. Ez ilyen kezdők szerencséje.


Nem ígéret, nem lelkesíteni akarlak, csináld a tornát aztán majd meglátod mi lesz. Én nem reménykednék a helyedben, de várjuk ki a végét.

2013. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már sikerült leadnom diétával és mozgással 8-9 kilót. Minden nap mozogtam 1 órát,csak pár alkalommal maradt ki. A combjaim és fenekem erősebbek,azokon szeretnék még formálni,mert felül már mindenki azt mondja h rendben vagyok... De persze nem csak 1 hètig csinálnám...csak kíváncsi vagyok...
2013. jún. 26. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szépen változni fog a tested, folyamatosan :)
2013. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké :)))
2013. jún. 26. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!