Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így érhetek el viszonylag...

Így érhetek el viszonylag látható eredményt szeptemberig?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg fogyókúrázom, és értem is el eredményt, de szeretnék többet és jobban láthatót. A kérdésem az lenne, hogy így sikerül e? : Reggelente 20-30 perc kocogás-futás, utána egy kis torna és csak utána reggelizem. Ebéd után 30 perccel később torna. 18:00 felé vacsi, majd 19:00 felé kocogás és utána torna. Persze tudom hogy az étkezésre is oda kell figyelnem és az sem mindegy hogy mit tornázom és hogy mennyit, de ezekkel tisztában vagyok. És napközben sem szabad a TV előtt punnyadni.... de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Előre is köszi az értelmes válaszokat! :)



2013. aug. 7. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem naponta 3-szer kell "edzegetni", hanem hetente 3-5-ször rendesen edzeni.
2013. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és a rendes edzés alatt mit értesz?
2013. aug. 7. 20:55
 3/3 anonim válasza:
eljárni konditerembe!!!!! :) ........ja és hozzá tenném hogy 30perc futás után kétszer annyi "zsírt" éget a tested (úgy hogy )szerintem fuss többet :)én futással ,nagyon le tudtam fogyni és semmi diétát nem követtem! heti háromszor 7kilométer és kész nekem ennyi volt ..ja meg heti 2szer eljártam konditerembe "gyúrni" :)))
2013. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!