Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Vannak még itt ilyen hozzáállá...

Vannak még itt ilyen hozzáállású emberek? Ti milyen gyakran tartotok csalónapot?

Figyelt kérdés

Általában szigorú (napi 1000 kalóriás) diétát tartok, de ha pl elhívnak cukrászdába, vendégségbe megyünk, stb., olyankor úgy vagyok vele, hogy arra a napra már úgyis mindegy, és mindent megeszek otthon is ami elém kerül.

Ti hogyan változtattatok ezen?



2017. nov. 3. 10:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lettem lepontozva, amikor csak válaszoltam a kérdésre... :D
2017. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

"#3 Általában 3 szendvicset, egy pohár tejet és 2 zsírszegény joghurtot."


Ennél valószínűleg egy hajléktalan normálisabban kajál. Gondolom a szendvics is olyan, hogy a bolti 10 forintos "doboz" zsemlébe beleraksz egy fél parizert.

2017. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 Nem. 2-4 szelet szalámit (leginkább turistát vagy parízert) teszek bele egy korpás vagy sima kiflibe, vagy zsemlébe, bagettbe, sajtos kiflibe, stb., egybe teszek vajat is.
2017. nov. 4. 20:00
 14/16 anonim ***** válasza:
49%
fogadjunk már nem is menstruálsz?
2017. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit te csinálsz, az egy igen lassú és fájdalmas módja az öngyilkosságnak.
2017. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Most mondanám azt, hogy ha valaki fogyni akar, akkor nem "csalni", "bűnözni", ezek között meg agyatlanul koplalni kell, hanem egészségesen kajálni, és mellette tisztességesen mozogni.

A baj csak az, hogy te már eleve a "gebe" kategória vagy, akinek nem fogyó-, hanem hízókúrára lenne szüksége. Ha még valaha normális nő akarsz lenni, akkor rohadt gyorsan keress fel egy pszichológust.

2017. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!