Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sulytartok, heti egyszer...

Sulytartok, heti egyszer tartatok csalonapot?

Figyelt kérdés
En 1700-1800kalorian eldegelek mar egy jo ideje,eddig neha neha csalonapoztam havonta.Szerintetek lehetne h heti egyszer annyit eszek ami jolesik azaz legalabb 1000-1500kcallal tullepem a keretet? Ti mikor tartotok?
2017. szept. 16. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Ha súlyt tartok, akkor nem foglalkozom ilyenekkel, eszem, amennyit akarok.

Eleve extrém nehezen hízom, az igaz, de mivel életmódot váltottam, nem igazán sűrűn eszem túl magam s az is kiegyenlítődik a következő napokban. Igaz, még nem fogytam le teljesen, viszont deficitben is jóllakom s ennél csak többet fogok mozogni később. Nem lesz itt gond.

Fogyáskor heti 1-2 lazább nap jön be spontán, de akkor se eszem túl magam vagy csak nagyon enyhén. Egyszerűen szinte soha nem igénylem a kalóriatöbbletet semmilyen okból.


Ha az esik jól, hogy sokkal többet eszel, mint amire szükséged van, ráadásul ilyen gyakran előfordul ez, az szerintem nem jó jel.

2017. szept. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%

Egy olyan kérdésem lenne, hogy mi lenne, ha azt enned ami jólesik csak a megszokott kaloriakereten belül tehat 1700-1800-at ?

Miért szükséges bezabálni amikor nincs szüksége rá a szervezetednek?

2017. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!