Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy kicsit hízni szeretnék,...

Egy kicsit hízni szeretnék, tudnátok ajánlani olyan étrendeket amik segíthetnek nekem ebbe?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, 55KG, Sportolok.

Szeretnék egy kicsit hizni mert kicsit vékony a karom meg kicsit sovány is vagyok, és egy kicsit meghiznák, ez nálam alapból nehezen megy mert akármilyen ételt eszek nem hízok egy fél kilót sem, de hátha tudtok valami olyan étrendet ami segíthet nekem. Tudom nem megy ez egyik napról a másikra, de gondolom ha betartom az étrendet akkor egész hamar el tudnák hatás érni vele. értelmes válaszokat ...köszi. :)



2016. dec. 14. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
10 sajtburger
2016. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokat kell enned, bizonyára ezzel van gond. Bármilyen nem teljesen kalóriaszegény étel megfelel, csak eleget tudj bevinni belőle. Nyilván az egészséged miatt olyat válassz, ami egészségesebb s neked személy szerint jobban esik...

Ha nincs jobb ötleted, nézz tömegeléshez étrendet, az is egy irány, nem is a legrosszabb.

2016. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Milyen érdekes! Most nem kell szidni, hogy valaki sovány eredendően és nem tud hízni??? Most nincs genetika???


Máskor meg a kövéreket szidjátok mi?


Ebben az az érdekfeszítő, hogy soha senki nem ismerné el, hogy az egyik ilyen ember, a másik meg, ha megfeszül, akkor is olyan marad. Tehát igenis van genetika. Mind a két oldalról.

2016. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves előző! Vannak pws-s emberek, nekik elhiszem, hogy a genetikájuk miatt olyanok amilyenek, de az egy mentális és fizikai betegség is egyben. Voltam már 35 és 70kg is, tudo.

A kérdező nyílván nem eszik eleget (a rossz, kalóriadús ételekből sem).

2016. dec. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
libazsírtorta
2016. dec. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj én nem eszek meg mindent. Válogatok. amúgy meg próbálok minden zsiros ételt enni de még 10dk se hizok...
2016. dec. 15. 11:27
 7/11 anonim válasza:

Sokat zabálni és izmot építeni nehezebb (sőt, drágább is), mint nem zabálni annyit és némi aerob testmozgással (pl. sétával) zsírt égetni.


Kérdező, mit sportolsz?

2016. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Caapatba focizok...
2016. dec. 15. 13:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha válogatsz, csak maradjon elég étel a megfelelő tápanyagbevitelhez. Én számos ételcsoportot kizártam vagy minimalizáltam, de maradt épp elég.

Egy-egy fontos tápanyag sok ételben megtalálható, valamelyik csak jó neked.

Miket eszel? Ha válogatsz, akkor ne kérj étrendet, ha jó eséllyel úgysem felel meg számodra (de amúgyis minek fárasztanánk magunkat étrendkészítéssel? még magunknak se, vannak alapdolgok, aztán kialakul, számolunk vagy nem, de nincs heti tervünk).

Amúgy írhatnám, hogy pl. 10 tojás, 5 dkg kókuszzsír, 1 kiló vegyes zöldség, 10 dkg vegyes olajos mag (mondjuk mindennap ugyanez, minek bonyolítani, olyan formában s elosztásban, ahogy neked tetszik), de ezzel mégis mit kezdenél? Hozzám egész passzol, de még én se tartanám be így :D Rólad pedig nem tudom, mit eszel, mi esik jól, mi ad energiát.

2016. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

cronometer, vagy kalóriabázis

Ott tudod követni, hogy mennyit ettél egy nap során, és hogy azzal el fogod e érni a célodat.

2016. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!