Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Irnatok szálkásító minta...

Irnatok szálkásító minta etrendeket?

Figyelt kérdés

Írnátok szálkásító étrendre példákat? Hogy mit egyek naponta és miből mennyit hány grammot. Fogalmam sincs hogy kell...elkezdtem fogyókúrázni, most vagyok 87 kg és fogyni is szeretnék meg izmosodni is. 2 napja hogy edzek, reggel erősítek meg kézi súlyzózok is meg este is ugyanez. Napi 2× és egy órát. Ez elég? Csak nem tudom mit egyek...ma se mertem vacsorázni..meg nem is birok olyan izomlazam van.

Szóval irnatok napi minta étrendet? Ha igen, akkor az nagyon jo lenne csak akkor ne linket.


2016. jún. 24. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Heti háromszor súlyzózz, ne többször... A túledzés nem jó. Izomlázra se eddz.


Szálkásító étrend minden testépítő oldalon van, bár a legjobb a személyre szabott, amit magadnak tudsz kialakítani, te ismered magad s te tudod kitapasztalni, mi merre. Pl. senkinek fogalma sem lehet, hogy hány kalóriával tudsz szálkásítani.

2016. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Amúgy úgy terveztem tényleg hogy erősítek reggel is meg este is egy órát. Most fogok nekiállni a másodiknak mindjárt. Akkor ez így nem jó?

Amúgy azért kértem példákat h mit egyek mert nagyon lassú a netem és nem tölti be

2016. jún. 24. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Az edzés sok lesz. Heti három erősítés,a köztes napokon egy óra aerob (gyaloglás, kerékpározás stb.) elég kezdésnek. Lány vagy fiú vagy?
2016. jún. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok. De miért sok? Pár napja csinálom és egészen hozzászoktam h minden nap edzek. Bajom lehet?
2016. jún. 25. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyni kell a testet regenerálódni, különben túledzés lesz a vége. Írtad is, hogy izomlázad van. A közhiedelemmel ellentétben, nem jó ráedzeni. Persze aerob mehet. Ott nincs intenzív izommunka és segíti a regenerálódást. Én első körben napi 160-180 g fehérjét, 150-200 g szénhidrátot és 10-20 g telítetlen zsírt ajánlanék. Tápanyagtáblázatot számtalan helyen találsz. Abból már össze lehet rakni egy étrendet. A növényi fehérjét nem kell beleszámolni. És persze minden nyersen értendő.
2016. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. 40 gramm zsír mindenképpen kell...
2016. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A reggeli zabpehellyel meg a sütéshez használt kókuszzsírral meg lesz az.
2016. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!