Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a diétáról? Jó lesz ez így?

Figyelt kérdés

Sajnos nem nagyon tudok keveset enni, így arra jutottam, hogy kétnaponta eszek, de akkor többet. Tehát hétfőn, szerdán és pénteken ennék csak (mert ilyenkor edzek így lemozgom) 800-1000 kcal körül, így kijönne napi 400-500-ra. Hétvégén csak minden 2.héten ennék, max 1200kcalt(azért többet, mert ilyenkor sokat mozgok, szinte egésznap mozgásban vagyok).

Edzés az úgy nézne ki, hogy azokon a napokon, amikor eszek, akkor csinálnék bemelegítésnek 15-20perc intervallumos futást(30-60mp-es váltásokkal), utána hasazás, lábemelések, törzsemelések, súlyzó(csak 2 kilós van itthon).

Ez így jó lesz? A súlyom =magasság-100.

Előre is köszi.



2018. jan. 5. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kórházba akarsz kerülni, akkor tökéletes, csak nem ajánlom:(


Nem, ez így katasztrofális!

Napi 1000 kalória a minimum mindenkinek, de van, akinek ez is koplalás! Mi a francot akarsz napi 400 kalóriával?


Ráadásul nincs is jelentős túlsúlyod - ez egyben azt is jelenti, hogy a fogyás üteme lassabb lesz, de azért ha kitartó vagy, fogsz fogyni.

Használd a kaloriabazis.hu-t, ne menj 1000 kalória alá! Legyél kalóriadeficitben!

2018. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Avagy újabb sikertelen fogyás kezdete.

Kérdéseim:

Nő vagy férfi vagy?

Milyen magas vagy?

Hány kiló?

Fizikai munkát végzel vagy nem?

Milyen céljaid vannak?Mennyit szeretnél fogyni?


Már most előre látom,hogy a 800-1000 kcal az tarthatatlan sőt káros!Minimum 1100 nap kcal be kell vinned + edzés által lemozgott kalóriát is le kell enned,mert éhező üzemmódba kapcsol a szervezeted.

Azt is fontos tudatosítani ,hogy a kalóriák számolása önmagában kevés!Makró tápanyagokból legalább 1,8g-2g/kg kell bevinned egy nap alatt,hogy az izmaid megmaradjanak és,ha kezdő vagy,akkor még növelheted is a mennyiségét.Legyen bármilyen furcsa.

Én azt mondom,hogy testkomopoziciót kell változtatni nem fogyni.Ehhez elő kell venned egy mérőszalagot és a tested minden fontosabb részét lemérned és ezt hetente össze lehet vetni az azt megelőző hét adataival.

2018. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most tudatosult bennem,hogy 400-500 kalóriát akarsz bevinni egy nap ? :D

Te meg akarsz halni vagy mit szeretnél pontosan csinálni?

2018. jan. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig olvastam, hogy napi 400-500 kcal. Nem jó! Nem egészséges! Veszélyes!
2018. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De tudsz keveset enni! Hiszen a 800-1000 is kevés! Egy napra is! Nem ám kettőre!

Én napi 1200-1400 kalóriával is fogynék, úgy hogy egyébként is vékony vagyok, szóval nem nagyon van miből.

Napi 800, vagy napi 400 nekem az éhenhalás lenne.

2018. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Sajnos nem nagyon tudok keveset enni, így arra jutottam, hogy kétnaponta eszek, de akkor többet."



Atyaúristen. :D Te ezt komolyan is gondolod?

2018. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az OMEODnál még nem volt problémám (one meal every other day, ez egy létező dolog, én is gondoltam már rá, de szeretek naponta enni, így még adok egy esélyt a kicsike, 1300 kcalos étkezéseknek, az mindennap belefér), de a kalóriamennyiséged siralmas. MINDENNAP 1000 kcal is rém kevés, ne akarj koplalni, az nem jó.


Ha rendesen mozogsz, inkább 1500 fölött egyél, bár ha bírod, 1300 is mehet. Naponta, persze.

2018. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
EGyél minden nap akár sokat is. Csak a nagyrésze legyen zöld leveles.
2018. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!