Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a diétáról...

Mit gondoltok erről a diétáról? Beválhat? Illetve lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

Karácsonyig szeretnék 10-15 kg-t fogyni. Úgy tervezem, hogy minimum 2,5l vizet iszok, 5ször étkezek. Valami olyasmi étrendet akarok összeállítani, ami a suli miatt is belefér, pl.:

reggeli: 1-2 szelet teljeskiőrlésű kenyér, kis vajja, vagy tojással, vagy párizsivel, ilyesmikkel (sonka, kolbász, szalonna kizárva..)

10órai: valami gyümölcs, amit s suliba viszek vagy esetleg szendvics

ebéd: főleg csirke, főtt zöldségek, vagy saláta, esetleg valami főzelék, ilyesmi

uzsonna: 1 kis szelet pirított kenyér, kefirrel, vagy valami túró féle

vacsora: ugyan az, ami ebédre volt


+mozgás. A futásra gondoltam, de azt hallottam, hogy jobb a súlyos edzés. Esetleg tudnátok pár gyakorlatot/ videót mutatni, ami otthon is elvégezhető?

Vagy milyen mozgás a legjobb? Mennyit kéne naponta sportolnom?

A tejivás mennyire fér bele?

Szerintetek sikerülhet a minimum 10 kg mínusz addig?

170cm, 78kg, 16/L

Előre is köszönöm a válaszokat, minden normálisra megy a zöld pacsi :"D



2016. szept. 18. 18:50
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia, én nyáron 5 kilót fogytam úgy , hogy nem is mozogtam túl sokat, csak nem ittam cukros üdítőket, csak vizet, és olyan ételeket ettem, amiben kevés a szénhidrát. Szerintem jó a futás, fuss kabátban, vagy valami meleg ruhában, mert akkor több zsírt égetsz el, szerintem sikerülni fog lefogyni Karácsonyig 10-15 kilót! :) 17/F
2016. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A reggelit én lecserélném zabra, és tízóraira mehet a szendó(tk kenyér+amiket írtál),mozgásnak futás tökéletes, mellette mehet a súlyzós edzés.

10-12kg simán lehetséges, fő az akarat.

Ajánlom uzsira a magvakat esetleg a gyümit joghurtban, 'bűnözésképp' pedig 1-2kocka étcsokit, pár szem aszalt gyümit.

Kitartás:)

2016. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2vagyok: tejről eltér az emberek véleménye. Ajánlom a növényi tejeket, de ha nagyon ragaszkodsz, illetve ha csak kávéba, egy kevéstől SZERINTEM semmi bajod sem lesz
2016. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!! Esetleg más vélemény?
2016. szept. 18. 20:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni, hogy hétvégenként lovagolnék (valószínűleg csak egyik nap, fél órát)
2016. szept. 18. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:
A párizsi az húsipari hulladék, teljesen fölösleges. Egy szelet sovány pulykamell "sonkával" jobban jársz. De amúgy nagyjából oké.
2016. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!