Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Angliában élők! Ti hogyan...

Angliában élők! Ti hogyan számoljátok a kalóriát, milyen oldalt használtok?

Figyelt kérdés

Van a kalóriabázishoz nagyon hasonló oldal, vagy a magyart használjátok és összetevőnként viszitek be az ételt? Őszintén ez elég sok macera, bár valamit valamiért.

Mai példa, most iszom egy proteines shake-et, Slimfast csokis, nincs ilyen otthon, 204 kalória, de hogy mennyi ebből a zsír, fehérje, szénhidrát azt nagyon macerás kiszámolnom. Rajta van ugyan egy csomó összetevő, de most egyesével kellene nekem bevinni a táblázatba? Ez kb. fél napig tartana, ha minden angol terméket mindennap bevinnék. Ötlet?



2018. jan. 21. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
myfitnesspal?
2018. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Életemben nem használtam magyar appot. A myfitnesspal tökéletes.
2018. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A cronometer a legjobb, még a mfp-nél is jobb szerintem
2018. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, a cronometer tökéletes! Mindenkinek ment a zöld!
2018. jan. 21. 15:24
 5/7 anonim válasza:
Én a Samsung alkalmazását használtam (S Health). Ebben konkrétan benne voltak az angol termékek.
2018. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is van a telefonon. Meg is néztem, de nem találom hol lehet bevinni az ételeket.
2018. jan. 23. 10:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, viszont bármit beírok, nem találja a kereső. Lehet csak én vagyok a béna.
2018. jan. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!