Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen fvogyókúra vált...

Kinek milyen fvogyókúra vált be? Illetve cukor helyett milyen édesítőt használtok?

Figyelt kérdés
Sosem fogyókúráztam még,de most szerertnék leadni pár kilót.

2017. aug. 18. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Életmódváltás

Stevia

2017. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem használok már édesítőt, mert csak jobban kívánom az édességeket, ha meg szénhidrát nélkül fogyasztom, fél óra múlva farkaséhes leszek.

Inkább minimális cukor kávéba/zabkásába, más édeset meg nem is eszem jó ideje. Leszámitva az esti proteinturmixot edzés után.

2017. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szénhidrátcsökkentés, laktatóbb ételeim fogyasztása.


Cukor helyett: semmi, xilit, eritrit. Ha lehet, akkor a semmi, limonádéba és kávéba pl. már nem kell édesítő, rendes teába rég sem raktam, de persze ki lehet hagyni az édességeket és kész (nekem ez nem szimpatikus opció, de nagyon kevés édesítőt igénylek egy nem gyümölcsös édességhez is. gyümölcsöshöz sokszor semennyit, max. dobok hozzá egy kevés banánt is. az érett banán jó édesítőm, sokkal édesebb, mint amit egy édességtől elvárok).


Jelenleg megvagyok édességek nélkül, érik a körte s az túlságosan is édes... Azért néha eszem valami kakaós cuccot, ma pl. banánnal kevertem, kedvenc csokipudingom, bár sok cukor van benne a banán miatt. Node nem kell sokat enni belőle, én 5 dkg banánt használtam s 2 menetben tudtam megenni, a körték mellé nem igazán kellett.

2017. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kaloriadeficit, es az hogy kb csirken es salatan eltem😂 Nem volt megerolteto mert elotte is csak csirket ettem szzsl s kulonbseggel, hogy melle sultkrumpli volt a koret, aminek ugye mennie kellett😌
2017. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Harcosok étrendje, nekem bejött annak idején :)
2017. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!