Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen kiegészítő trükköket...

Milyen kiegészítő trükköket használtok a fogyás megtámogatására?

Figyelt kérdés

Panel 10-en lakom, arra gondoltam, hogy ezentúl nem használom a liftet, és a lépcsőn megyek fel illetve le. Ez napi minimum 2x le és 2x fel.

Ez szerintetek segíthetne abban, hogy jobban felpörögjön a fogyásom?

Zöld teát is iszom minden nap 2x a munkahelyen.


Természetesen ezek csak ilyen kiegészítő dolgok, a kaja jó, az edzés is megvan, viszont mivel csak 3kg-ot kellene fogynom, eléggé nehezen tudom kimozdítani a súlyomat abból, ami most van, hiába minden...


Leginkább a lift elhagyásának hatása érdekelne, vajon beválhat-e, illetve ha tudtok még vmit akkor várom :)



2015. okt. 6. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak az étrendet és a mozgást (bár utóbbi elég rosszul megy, ami miatt a fogyásom is). Nem hiszek a csodaszerekben s nekem ugyan 1-2% anyagcseregyorsítás se számít... Teát is az íze miatt iszom.

Az étrend túl szűk, étrend, ételmennyiség, időzítés inkább. Nagyon nem mindegy, hányszor eszem egy nap, mennyit, mit... Ha úgy csinálom, ahogy a legjobban esik, azzal fogyni is jobban tudok.

Amikor elrontottam valamit s elkezdtem stagnálni, olyankor tartottam 1-2 durvább napot, kevesebb ch, sok mozgás, az sokszor hatott. A sok mozgás nem tud nem hatni, mert akkor tuti kalóriadeficitbe kerülök.

A lépcsőzés is valami, de engem nem vonzana a lépcsőház. Inkább elmennék hétvégente teljesítménytúrázni. De egy intenzív átmozgató torna is hasznosabb és bizonyára több kalóriát is éget, az anyagcserére is jobban hat...

2015. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

A lépcsőzés árt a térdnek!


Inkább szexelj!

2015. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ennyire lusták, minden héten itt sápítozik valaki, hogy vajon mennyi kalóriát égetne, ha nem használná a liftet. Ki a francot érdekel, hogy pontosan mennyit használna? Nyilván jobbat tesz, mint a liftben kockulni a telefonoddal. Tehát menj fel a lépcsőn, oszt kész.
2015. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

félreértések elkerülése végett:

évek óta egészségesen étkezek, és heti 4x-5x edzek.

Viszont mivel napközben nonstop az irodában ülök a gép előtt, és délután 4-ig kb meg sem mozdzlok, így próbálnék belelecsempészni a munkaidőbe is egy kis mozgást. Mert zavar, hogy ugye 8-tól 4-ig csak ülök. irr elejét venném azoknak a válaszoknak, hogy bringázzak/gyalogoljak a munkába, mert a panel épülettel szemben dolgozom, nyilván az utca túloldalára gyalog megyek át. Ebédelni otthon szoktam, és gondoltam, csak jót tenne, ha felmennék lift helyett a lépcsőn minden ebédszünetben...


Szexelek is. Nem csodaszerekről kérdeztem, aki ezt vette ki a szavaimból, nem tudom, hogy gondolta...

2015. okt. 6. 14:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Én egyébként is lépcsőzök és zöld teát is szoktam inni.

Szóval nincs nagyon ilyen trükk.

Annyit szoktam tenni, hogy nem tartok otthon semmi édességet, nassolni valót, hogy ne csábuljak el :)

2015. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet a lépcsőzés adsz egy plussz terhelést magadnak. Még az elején okozhatsz magadnak mikro sérüléseket az izmodban de később is ha felveszel egy hátizsákot és belepakolsz 15 kilót :) Amikor sérülést okozol az izomban meggyorsítod az anyagcseréd mert a szervezeted azonnal javítani akarja a sérüléseket. Több vért szállít az adott helyre és ezzel együtt aminosavat stb. ami az izom építőköve. Többet is ehetsz ilyenkor és kell is FŐLEG a fehérjebevitelt kell fokozni hogy megőrizd az izmokat.


Nekem nincs szükségem fogyókúrára mert tetszik amit látok a tükörben. Hetente 3x edzem konditeremben (itthon) kb 70 percet és 3x6-os szériákat nyomok akkora súlyokkal hogy az utolsó nyomás már úgy megy mintha az életemért harcolnék :D adok egy brutál streszt a testemnek és pörög az anyagcserém, nekem nehéz elhízni egyrészt az edzés miatt másrészt a bevett étkezési szokásom miatt. Naponta 6-7x szoktam enni. Testsúlykilogramm x 2g fehérjét eszem, tejsavófehérje (turmix), lenmagolaj az mindig van itthon.


Igazából egyszerű fogyni is és hízni is. Ugyan úgy edzel mindkét esetben, ami szól. A fehérjebevitelt magasan tartod ha fogyni akarsz akkor is ha tömeget akarsz növelni akkor is. Ha a fogyás a cél a CH-val és a zsírral kell játszani és kalória mínuszban lenni. Plusz 4-5 naponta meg kell hintáztatni, ilyenkor átmész kalória pluszba azon a napon, persze nem dobostortából :)


Ez a -3kg semmi. Emeld meg a fehérjebevitelt csökkentsd a CH-t és inkább erőedzésre menj rá, szóval ha tudsz akkor viszonylag nagy súllyal edz. Edzés után pedig azonnal fehérjebevitel, kötelező.!!! :) Sok sikert.!

2015. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

6.-nak.


Tehát csessze szét a térdét????

2015. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7.


Fárasztó ez a szétcseszi a térdét kérdés :) Nekem már rég szétment volna az évek alatt a súlyzós edzéstől. A lépcsőzés az hol van egy nagy súllyal végzett guggoláshoz képest. Nézz meg egy erőemelőt vagy egy testépítőt milyen brutál lábedzéseket csinálnak :) arra kérlek hogy tényleg jegeljük ezt a kérdést.

2015. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, egyetértek. Én is edzettem lábra súllyal, lépcsőztem és lépcsőzök is rengeteget, az életemben nem fájt soha a térdem. Akinek fáj, hát ne csinálja, de ne csesztesse már azokat, akiknek semmi baja vele.
2015. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2 hatasos trukk:

1, normalis etrend

2, sport

2015. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!