Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudom, egy naptól nem lehet...

Tudom, egy naptól nem lehet elhízni. De mégis, ez most nagyon meghátráltatta a fogyást?

Figyelt kérdés

Heti fél-egy kiló megy le, nem szoktam elcsábulni.

De ma úgy érzem, nagyon sok volt a "szemét".


Reggeli: krémtúró (zsírszegény, cukormentes), 1 kivi

Ebéd: sovány sertés bulgurral, csemegeuborka

Uzsi: 2 pufirizs, 3 szem licsi, egy db keksz

Vacsora: Big Mac (:D:D) szüleim mekiztek, és hoztak haza...


Így összesen kb. 1235 kcalt számoltam össze, bár nehéz elhinni h a hambi csak 510...


2018. febr. 8. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy alkalom s neked belefér, különben nem etted volna meg (én is rá tudok repülni dolgokra, de azt nem tudom elképzelni, hogy valaki kicsit sem tudatos, amikor megeszik valamit, extrém eseteket kivéve).


Az elhízás hogy jön ide? Alig ettél. 1235 kcal mellett szinte mindenki fogy.


A nap nagy része OK, csak a végén van olyan étel, amit én se szívesen ennék, de egyszeri alkalom miatt felesleges aggódni, főleg utólag.

2018. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ma betoltam egy fél pizzát és egy fél tábla csokit:), és még mindig 1100 kal alatt vagyok:), de persze még jön a vacsora is - egy hónap után ma volt az első csaló napom! Semmi baj, ettől egyikünk fogyása sem fog zátonyra futni!
2018. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem gáz néha, persze mondják, hogy egészségtelen meg műanyag meg mit tudom én, de aki nem sportoló, annak nem kell aszkéta életet élni. Amúgy tényleg csak annyi kalória.


[link]

2018. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!