Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetseges-e igy lefogyni 10kg-t?

Lehetseges-e igy lefogyni 10kg-t?

Figyelt kérdés

18eves lany vagyok. 170cm es 70kg. Az utobbi idoben nagyon sok stressz ert ezert nem volt sem idom sem energiam odafigyelni az letmodomra, amit mondanom sem kell mar nagyon megbantam. Viszont vegzoskent eljott a szalagavatom ideje is, de nem szeretnek ilyen ‘nagydarabkent’ kiallni a szinpadra. 1honap mulva lesz az esemenyem, es az lenne a kerdesem, hogy lehetsege-e igy lefogyni 8-10kgt addig? (Tudom hogy nem egeszseges meg normalis, de most csak az erdekel sikerulhet-e, iletve valakinek van-e meg ilyen tapasztalata?)

1. Az etkezesemet igazabol mar osszeallitottam egy ismerosom segitsegevel (nap sokszor kis adag, magvak, gyumik, zoldsegek, sovany husi stbstb.)

2. Napi 3liter folyadek

3. Heti 6x 1-1.5 ora kardiozas

Es persze soksok izzadtsagvs kitartas.



2017. dec. 13. 01:52
 1/2 anonim válasza:

Eléggé különböző, hogy kinél melyik táplálék féle csökkentésével érhet el fogyás, de általában a tészták, szénhidrát, zsíros húsok redukálása segít.

A 10 kg nál azt vedd figyelembe, hogy ez az esetedben majdnem 15%.

Én tavasszal 90-ről 78-ra mentem le kb 2 hónap alatt.

Különösebben nem edzettem, kb 3-szor voltam.

Húst és tésztát egyáltalán nem ettem. Esetleg néha halat.

Volt olyan nap, amikor csak folyadékot fogyasztottam, de ez csak néhány nap volt.

Viszont közben érdemes méregtelenítést is csinálni.

Pl.

Gyömbér-fokhagyma-méz-citrom-balzsamecet keveréke. Minden nap két evőkanál vízzel higítva.

2017. dec. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Havi 5-6 kg fogyás a max. 5 kg fogyás már meg fog rajtad látszani☺


Le tudsz így fogyni, de hidd el haladj inkább lassan, de biztosan, különben a végén a dupláját fogod visszahízni😞

2017. dec. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!