Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges 95...

Szerintetek lehetséges 95 kilogrammról lefogyni 50-re?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Én 94 kilóról fogytam le 57 kilóra.. Mondjuk nekem nem is a célom, hogy 50 kilós legyek.
2017. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ha nem lenne nagy kérés,privátban tudnál pár tanácsot adni,hogy mire figyeltél oda,hogy sikerült stb?
2017. okt. 8. 15:55
 3/13 anonim válasza:
100%
Lány vagy fiu?
2017. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2017. okt. 8. 16:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetséges. De szerintem 50 az már nagyon kevés. Hány éves vagy, milyen magas?
2017. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben már voltál 50 kg a mostanival azonos magasságoddal, akkor igen.
2017. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Az egészségre most nem térek ki, nem volt benne a kérdésben.
2017. okt. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

Nő vagyok, 160 cm magas. 94 kilósan döntöttem úgy, hogy elég, ronda vagyok. Az első amit tettem, hogy teljes lemondtam a kenyérről, zsömlékről, kiflikről. Mondom ezt úgy, hogy egy tojásrántottánál képes voltam 3-4 szelet kenyeret enni. Vagy képes voltam csak reggelire 4.5 szelet bundás kenyeret enni.

Majd elkezdtem a kaloriabazis.hu oldalt használni. Onnantól kezdve csak minőségű ételeket ettem. Voltaképpen a kenyeren kívül mindent ettem csak mértékkel. Figyeltem a napi kalóriakeretemet, figyeltem, hogy a megfelelő mennyiségű fehérjét, szénhidrátot, és zsírt fogyasszam. Így nem kellett semmiről lemondani. Ettem spagettit, ettem csokit, ittam kakaót, csak nagyon nem mindegy mennyit. Míg régen képes voltam 1 nap egész tábla csokit enni, most az egész tábla csokit 2 hét alatt eszem meg. Ha kívántam az édességet akkor ettem egy picit belőle.

Egyébként egy fitnesz edző tanácsolta, hogy legyen fogalmam arról, hogy mit és mennyit eszek, ezért mielőtt még diétáznék, írjam össze pár napig amit eddig ettem. 4 napig ugyanúgy étkeztem mint szoktam de becsületesen leírtam mindent. Sokáig az volt a szövegem, hogy "de hisz alig eszem, miért híztam?" de amikor összeírva, kiszámoltam mennyi volt a napi kalóriakeretem, csak lestem. Volt, hogy 3000 kalóriát ettem, pedig "alig ettem valamit".

Szóval figyelni kezdtem az étrendemre. Mellette minden nap gyalog mentem munkába (ami napi 5 km jelent), és heti 5-6 alkalommal mentem edzésre. Egyik nap aerob edzés a másik nap súlyzós edzés.. Bevallom 2-3 hónapig minden bajom volt. Sokszor elegem lett mindenből, sokszor keresni akartam kifogást, hogy ne menjek edzésre ( most esik az eső, most hideg van, most fáradt vagyok etc) de szerencsémre mindig ott volt a párom aki nem engedte a kifogásokat. Ma már 1 év után élvezem a mozgást, a kaja meg már bőven elég amit eszek..

2017. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Persze,h lelehet :D

Olvastam,h valaki 3 év alatt fogyott 150 kg-t :D

2017. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de nem biztos, hogy az a megfelelő súly neked. Én is 95-ről kezdtem anno, 55 kilósan már olyan voltam, mint egy haldokló beteg, 60 kilósan (nem zsírt szedtem vissza, csak izmot) voltam elégedett magammal. Ha 50 kilóig lefogyok, szerintem meghaltam volna. Már kilátszott az összes csontom. Mondjuk én 170 centi magas vagyok, ha te csak 150, akkor nem fogsz ugyanígy járni. :D
2017. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!