Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elvégezhetem a szénhidrát...

Elvégezhetem a szénhidrát hintáztatást? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Leadtam 5 kilót, még hátravan ugyanennyi. A neten mindenfélét olvastam,valahol azt írja,5 kiló felesleggel már el lehet kezdeni, valahol pedig azt,hogy csak akkor ajánlott,ha bizonyos helyről akarsz fogyni. Nekem igazából mindenhol kéne. Már szeretnék belekezdeni, nem tudom,érdemes-e. Minden nap 100g szénhidrátot eszek,bár pár hete volt csökkentésem,előtt 120got ettem.

2018. márc. 10. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Hát, nekem első olvasatra ez a szénhidrát hintáztatás egyenértékű a 90 napos marhaságokkal.

Ha meg olyat olvasol, hogy akkor ajánlott, ha egy helyről akarsz lefogyni, akkor azt a cikket máris kukázhatod, mert nincs helyi fogyás.

Szerintem nem csak a szénhidrátot kellene figyelni, hanem a zsírt és fehérjét is, és összességében a kalóriát is.

Nekem 8 kiló feleslegem volt, már csak egy van, de én csak simán a kalóriákra és a makrókra odafigyeléssel (és természtesen némi mozgással) leadtam 7-et. Nem taktikáztam, nem váltogattam kétnaponta, hogy most ezt eszek, most azt eszek.

2018. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én így élek a mindennapokban. :)

Hozzáteszem heti 5x súlyzós edzést végzek. Mivel nem könnyű belőni pontosan azt a CH-t ami szép telt izmokat és szép lapos hasat is hoz, ezért alkalmazom.

Nehezebb napon: láb, hát (menstruáció előtt) megemelem. Könnyebb napon: kar, has alacsonyan tartom, pihenő napon szintén.

Hát valahogy így. :)

2018. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 természetesen a többi makrót és a kalóriát is számolom,csak nem tartottam fontosnak,hogy megemlítsem. És igen,a helyi zsírégetés valóban marhaság.


Sajnos nekem akadozik egy jó pár ideje a fogyás, azért gondolkozom ezen megoldás mellett.


#2 ezt örömmel hallom(:

2018. márc. 10. 12:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokan szeretik, értelmesebb, hozzáértőbb emberek is, a feleslegnek nem hinném, hogy bármi köze lenne hozzá, hogy hasznos-e...

Próbáld ki, ha gondolod, jó makrókkal, jó étrenddel mi gond lehetne?

2018. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha fogysz szépen én nem piszkálnék bele,de ha stagnálsz akkor segíteni szokott általában . Próbáld ki,nagy bajod nem lehet .:D
2018. márc. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia.A lényeg. Pihenő napon vagy ha csak kardió van, akkor próbálj ötven gramm alatti ch-n maradni ha erősebb edzés van akkor mehet 100 gramm.Másik ami sokaknak segített az alsó kockákat mutatni heti szinten egy feltöltőnapot kell választani akkor mehet 200 gramm a többinél ötven alatt. A hét a lényeg heti szinten mennyi. Akkor heti szinten 500 gramm jön ki az 2000 kcal a többi makrónak fehérje és zsír kell legyen. Nem tud a szervezet hozzászokni és megy le szépen. Hidratáltság meglegyen 10 kg/7dl.
2020. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!