Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez soknak számít? Nagyon...

Ez soknak számít? Nagyon túlzásba estem?

Figyelt kérdés
Ma picivel többet ettem mint szoktam és nem tudom mennyire számít ez soknak. Reggelire ettem 5 db kicsi magos pogácsát ebédre egy átlagos tányér gulyáslevest tészta és krumpli nélkül egy kis szelet citromos sütit ami minimális cukrot tartalmazott. Vacsorára ettem egy sima kiflit salátával és sajttal. Meg fekete kávét ittam 2 teáskanál tejszínhabbal
2017. máj. 20. 18:48
 1/3 A kérdező kommentje:

17L

159cm vagyok és 69kg

Általában sokat sétálok, ma viszont itthon voltam és nem mentem el sétálni

2017. máj. 20. 18:53
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ebben van kb. annyi kalória, amit én reggel a munkába menet elégetek... Ne csak sétálj, terheld magad! Sokkal jobban jársz, ha nem a kalóriákat számolod, hanem fizikálisan nagyobb erőfeszítéseknek teszed ki magad!
2017. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranylag jo menu volt,minden volt benne.Nincs ezzel baj velemenyem szerint.
2017. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!