Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Annyira buntudatom van!...

Annyira buntudatom van! Megettem kb 3100 kaloriat! Mit csinaljak? Ne egyek holnap?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Az rengeteg.mit ettél?
2018. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Minimum egy trombózis.
2018. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Arra nem gondoltál még, hogy azért jött rád a zabálási roham, mert eddig is keveset ettél? Erre holnap megint nem akarsz enni? Kezdj egy normális, kiegyensúlyozott diétába, és akkor majd nem eszed meg ajtóstul a hűtőt. Ilyen hozzáállással egész életedben kövér maradsz. Ha egyáltalán az vagy, mert mostanában az összes itteni tinilány kövérnek látja magát 45 kilósan...
2018. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kevés az infó. Van, akinek ez OK. Lehet alkalmi, én anno 4000 kcalt ettem néha, de engem nem zavart, hosszútávon fogytam. Lehet, hogy direkt jó, mert máskor koplalsz, valamikor energia, tápanyag is kell...


Ha jól bírsz ilyen után egy böjtnapot, megcsinálhatod holnap, de nem értem, miért ez az extrémitás jut eszébe az embereknek. Ez egyetlen nap... Máskor jobban vigyázz. Holnap ehetsz szolidan, mozoghatsz többet, ha az megnyugtat, de ha éhes vagy, egyél, különösen, ha ma mondjuk alig ettél fehérjét, csak pl. benyomtál egy csomó csokit és sütit és kenyeret. Tápanyaghiányos nap után ne büntesd magad egy még tápanyaghiányosabbal.


De alig írtál valamit, nem tudok mit kezdeni egyetlen számmal.

2018. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kor, nem, súly, magasság, cél?

Hogy néz ki egy átlagos napod(étrend és mozgás)?

Egyébként hamar egyensúlyba hozhatod, holnap tarts egy léböjtöt(víz és gyógytea), holnapután egy zöldség napot, utána folytathatod, de szolidan, ne zabálj.

2018. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha egész napra 3000 az nem gáz.

ha egy kajára... felzabáltál egy tortát? mert rendes ételből képtelenség együltőre ennyit megenni, még 1 kg steak körettel sem ad annyit 😀

2018. febr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugesz van, fogd fel csalónapnak. Nálam ezek a havi 1 csalónapok 6-8ezer kalóriások, 0mozgással, természetesen;)
2018. febr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Elnezest, csak nagyon bepanikoltam. Cel: sulytartas

Kor:16

:nem:lany

Suly:58

Aktiviitas:0

Magassag:173

Egyebkent egesz napra 3100 kcal, ugy ettem, mint egy atlagos napon a fogyokuram elott

Minden normalisan ment estig, 1500 kaloriat terveztem enni, mert igy probalok sult tartani, de a barataim athivtak es pizzaztunk meg ittunk.

2018. febr. 3. 09:17
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
173 centis csak 58 kilóval és fogyózik. Hát, van baj a toronyban rendesen.
2018. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Én 178/62 kg vagyok,lehet már kevesebb a diéta óta és mégis fogyózom.55 kg a cél.szóval miért ne fogyózhatna a kérdező?
2018. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!